uzaktan soru-cevap devam ediyor

JacksonduS

New member
Davide Donadei, Chiara Rabbi’ye karşı: Erkeklerin ve Kadınların eski talibi, tonda yanıt verir.

İle ilgili Fabrizia Volponi Yayınlanan 30 Mart 2023

Arada bir mesafe olacak şekilde soru ve yanıta devam edin. David Donadei Ve Clare Haham. Birkaç gün önceki görünüşe göre netleştirici toplantıya rağmen, ikisi birbirlerini kazmaktan vazgeçmiyor.

Davide Donadei, Chiara Rabbi’ye karşı

GF Vip’ten ayrıldıktan sonra Davide Donadei, bir açıklama yapmak için eski kız arkadaşı Chiara Rabbi’yi aradı. Son birkaç saat içinde, ikisi lansmana geri döndü kazılar, bu yüzden yüz yüze herhangi bir mola vermedi. tarafından röportaj yapılan eski Vippone idi. kısa roman 2000beyan etti:

“Beni üzen tek şey, sosyal medyada hakkımda o asılsız ifadelerin çıktığı andan itibaren kendimi savunamayacak durumda olmamdı. Clare bir tane yaptı çok ciddi bir şey. Big Brother’a katılmayı ne kadar istediğimi biliyordu ve ayrıca bir gönderinin sosyal medyada ne kadar büyük bir kargaşaya neden olacağını da biliyordu. İlişkimiz sırasında gerçekten aldatılmadığımı çok iyi bildiği halde seninki tarafından gerçekten aldatıldığımı tweetledi.”
Davide Donadei, Chiara Rabbi’ye ihanet etmedi

Davide, Chiari’yi asla aldatmadığının altını bir kez daha çizdi. Belirtti:

“Hile diyemem, zaten aramızda bitmişti. Geçen 24 Temmuz’da ona ilişkimizi bitirmek istediğimi söyleyen bir mesaj gönderdim. (…) Bunu sadece şunun için yaptı: görünürlük, başka hiçbir şey. Elbette, karşılaştırma yapmak için herkesin bir prime time programına davet edilmekten hoşlandığının farkındayım. Ancak bu, televizyonda sorun yaşamama neden olacağı gerçeğini haklı çıkarmaz. Açıkça Chiara bunu istedi ve o şeyleri yazmak için kendine izin verdi. absürt. Dünyamızı biliyor ve bunların gürültü yapmak için yapıldığını biliyor. Paradoksal olarak içimden onu suçlamak bile gelmiyor ama anlıyorum haksız“.
Clare Rabbi’nin yanıtı

Davide’nin sözleriyle karşı karşıya kalan Chiara hazırdı. Haham, sosyal medya aracılığıyla şu yanıtı verdi:

“Hayır çocuklar, ama gerçekte onların olmadığı sonucuna vardık. boynuzlamakBekar olduğumu fark etmemiştim. Yani hiçbir şey anlamamış olmam aslında benim hatamdı. Ayrıca hastaydım, düşünüyordum, bazı şeyler hakkında kendimi kandırıyordum… ve hiçbir şey. O yüzden emin ol, o bendim Anlamadım. Neyse önemli değil önemli olan gerçek olmak ve piçler olmak değil sahte saygılar“.