Survivor'da haftanın son eleme adayı kim oldu? (12 Haziran 2021 ayrıntıları)

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod
Survivor'da haftanın son eleme adayı kim oldu? (12 Haziran 2021 ayrıntıları)
Survivor'da haftanın son eleme adayı kim oldu? (12 Haziran 2021 ayrıntıları)

Survivor'da bireysel dokunulmazlık oyunları nefes kesmeye devam ediyor. Dün akşam kazanan isim, kritik eleme adayını ada konseyinde açıkladı. Dokunulmazlık oyunu sonrasında eleme potasına girecek son isim merakla bekleniyordu. Peki, Survivor’da haftanın son eleme adayı kim oldu? İşte 12 Haziran Survivor'da yaşananlar ve haftanın diğer ayrıntıları...


SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI? Survivor'da haftanın son bireysel dokunulmazlık oyunu için yarışmacılar yine farklı bir parkura çıktı. Parkur başında yarışmacılar, ellerindeki harfi düşürmeden sonuna kadar taşıması gerekiyordu. Finalde ise söylenen yazıyı tamamladıktan sonra halka atışı ile hepsini masadan düşürmesi lazımdı. İlk turda kazanan isimler Ayşe, Poyraz ve Berkay oldu. Yarı finalde Batuhan – Poyraz, Ayşe – Berkay eşleşmesinde müthiş mücadeleler yaşandı. Yarı finalde Batuhan’ı 3-1 yenen Poyraz ile Ayşe’yi 3-2 yenen Berkay, finalde karşı karşıya geldi.

SURVİVOR’DA HAFTANIN SON ELEME ADAYI KİM OLDU? Survivor 2021’de son dokunulmazlık oyununu kazanan Berkay oldu. İki kez dokunulmazlık sembolünü kazanan Berkay, daha önce Aleyna’yı eleme adayı olarak göstermişti. Ada konseyinde Berkay, son eleme adayı olarak Ayşe’yi söyledi.

Survivor 2021'de dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Yarışmacılar haftanınn ikinci dokunulmazlık oyununu almak için yarıştı. Dokunulmazlığı kazanan Berkay Survivor eleme adayı olarak Aleyna'nın ismini verdi. Böylece Aleyna, Batuhan'n ardından ikinci eleme adayı oldu. Diğer yandan Berkay'ın dokunulmazlık oyununu kazanması ise kırmızı takım Türk Milli takımın EURO 2020 açılış maçını izleme hakkı elde etti.

Survivor yarışmasında finale haftalar kala, üç dokunulmazlık mücadelesi gerçekleştirilmeye başladı. Bireysel yarışan yarışmacılar, yeni bir dokunulmazlık parkuruna çıktı.

Toplamda yedi kişi kalan mavi ve kırmızı takım, finale sayılı zaman kala kıran kırana yarışıyor. 9 Haziran dokunulmazlık oyununun kazananı ise Poyraz oldu.

Dokunulmazlığı alan Poyraz, ilk eleme adayını söyleme şansını elde etti. Adayı karşı takımdan çıkaracağını belirten Poyraz, Batuhan'ın ismini verdi.

Survivor 2021'de ilk araba ödülü için müacedele edildi. Son model otomobil kazanmak isteyen yarışmacılar, arkadaşlarına soruldu. Aynı cevabı veren ve dokuz doğru yanıt bilen aracın sahibi oldu. Buna göre, Dora en çok doğru yanıtı vererek aracın sahibi oldu.

İşte Survivor 2021'den öne çıkan bazı kareler...

Alıntıdır
 
Üst