Shakira’nın yeni bir ortağı var mı? “Onunla Piqué hakkındaki şarkıdan önce tanıştı”

JacksonduS

New member
Giderek ısrarcı hale gelen söylentilere göre Shakira, Piqué’den ayrıldıktan sonra yoluna devam edecekti.
İle ilgili Alice Kupası Yayınlanan 28 Mart 2023
Ortalıkta dolaşan söylentilere göre Shakira’nın yeni bir partneri olacaktı ve onu eski kocası Gerard Piqué’ye karşı sözde “intikam şarkısını” yazmadan çok önce tanımış olacaktı.

Shakira: yeni aşk


Söylentilere göre olabilir yeni aşk Shakira’nın hayatında ve hatta ikisi arasındaki ilişkide zaten birkaç aydır ve kesinlikle şarkıcı eski kocasına karşı rezil şarkısını yazmadan önceydi. Gerard pique, yeni ortağı Clara Chia Marti ile birlikte olmak için onu terk eden. Şu an için Shakira konuyla ilgili sessizliğini bozmadı ve ortalıkta dolaşan söylentilerin doğru olup olmadığı bilinmiyor. Ayrıca ortalıkta dolaşan söylentilere göre Shakira, çocuklarıyla birlikte Barselona’ya taşınmak için bir an önce Barselona’dan ayrılmaya razı olacaktır. Beni seviyorsunancak bu konuda da herhangi bir doğrulama ortaya çıkmazdı.

Bu arada Piqué, görüşünü bir kez daha savunduğu bir röportaj yayınladı. Aşk hikayesi birlikte yeniden huzur bulabileceği çok genç Clara Chia Marti ile. “Hayatımda bazı değişiklikler oldu ama mutluluğumu korumayı başardım”Shakira gibi kendisinin ve çocuklarının mahremiyetini korumaya devam eden eski Barcelona savunucusu dedi.
 
Üst