Öğleden Sonra 5 stüdyolarında şiddetli bir tartışma yaşandı: İşte olaya karışan kişiler

JacksonduS

New member
Orada Öğleden sonra tartışması 5 saldırmak ve yanıtlamak için kelimeleri veya filtreleri gözden kaçırmayan iki konuk arasında zor bir soru ve cevaptı. Barbara D’Urso hatta iki dava tarafını yatıştırmaya çalıştı ama onlar devam etti. Kaostan sonra neyse ki stüdyoya barış geri döndü.

Pomeriggio 5 stüdyolarında şiddetli bir tartışma yaşandı: işte böyle başladı


Olaya karışan iki kişi Guendalina Tavası Ve Patricia Groppelli. Tavassi cinsel hayatıyla ilgili bazı açıklamaları nedeniyle başına gelenlerden bahsediyordu: genç influencer aile dostu bir tesise girmesi yasaklandı. Sözleri şöyleydi:

“Bana yaptıkları gibi din, köken veya ten rengine göre başkalarıyla yapabilirler. O zincirdeki tüm tatil yerlerinden men edildim. Ayrıca bu konuda konuşmam için beni uyardılar. Benimki Le Iene’ye ironik bir müdahaleydi, kaba bir şey yok “.
Tavassi’ye saldırmayı hiç düşünmeden Patrizia Groppelli’nin yanıtı hemen geldi. İşte söyledikleri:

“Seni gidip sponsor olmaya davet ettiler ve eğer düşünürlerse yapabilirler. bedava gitmeyi senden daha çok hak eden çok insan var bu otellerde Influencer olmak aynı zamanda iyi bir örnek teşkil etmek demektir”.
Tavassi’nin cevabı ve Groppelli’nin sözleri


Bu sözlerin ardından panik yaşandı çünkü Tavassi şu cevabı verdi:

“Peki hangi kötü örneği bıraktım? Orada olmayı daha çok hak eden başka yorumcular olduğunu düşünüyorum. Konuştuğun saçmalıkları görüyorum.”
Barbara D’Urso, iki konuğu sakinleştirmek için her şeyi yaptı, ancak kendini tehdit altında hisseden Groppelli, D’Urso’ya şunları söyledi:

“Ne söylediğinin farkında mısın? Bu sandalyede olmayı hak etmediğimi söylüyorsun. tavsiye edilen biri değilim o erkek kardeşi gibi, iki kabadayı“.
Çok kısa bir süre sonra durum normale döndü ancak Groppelli, sürekli saldırı altında olduğunu iddia etmeye devam ederek şunları söyledi:

Hepsi bana karşı, her zamanki gibi“.
 
Üst