“O asla benim kız arkadaşım olmadı. Gf dışında yaklaşık bir ay sürdü”

JacksonduS

New member
Gf Vip’in canlı yayını sırasında Daniele Dal Moro, eski Martina Nasoni’ye karşı sert sözler kullandı: “İlişkiyi istismar etmedim”.

İle ilgili Valentina Mericio Yayınlanan 13 Şubat 2023 | güncellendi 14 Şubat 2023

13 Şubat Pazartesi günü yayınlanan Big Brother Vip canlı yayını sırasında dikkatler Daniele Dal Moro, Oriana Marzoli ve Martina Nasoni arasındaki “üçgen”e odaklandı.

Model ve girişimci, eski Martina ile ilişkisinin ne olduğunu, onun asla kız arkadaşı olmadığını onaylayacak kadar netleştirdi: “İlişkiyi istismar etmedim” dedi.

Gf Vip, Daniele, Martina ile bağlantıyı açıklığa kavuşturuyor: “Asla benim kız arkadaşım olmadı”

Sözler, Oriana Marzoli ve Martina Nasoni arasındaki oldukça hararetli bir tartışma sırasında Dal Moro tarafından söylendi. Özellikle Venezüellalı nüfuz sahibi Nasoni’yi eve yalnızca kendi reklamını yapmak için girmekle suçladı: “Tartışmak için sahip olmadığın bir bilgiye sahip olmalısın.

İyi bir aziz gibi davranarak geliyor, bunun yerine buraya reklamını yapmak için geldi, birçok kişi bunu anladı. Hala ona karşı hisleri olduğu açık, sayfayı çevirin ”. Martina Nasoni, Oriana’nın Daniele için ideal kız olmadığını iddia ediyor, çünkü Daniele “biraz özel bir kişi, bağlılık ve yüksek bir anlayış gerektirir”.

Daniele hakkında Martina: “Kendimizi biraz çelişkili bulduk”

Daniele Dal Moro, Martina Nasoni ile bağlantıya açıklık getirirken şunları açıkladı: “Martina ile benim aramdaki ilişki, dört yıl önce GF Vip dışında yaklaşık bir ay sürdü. Martina hiçbir zaman benim kız arkadaşım olmadı. Son yıllarda ilişkimizle ilgili röportajlar ve açıklamalar yayınladı ama ben hiç bir şey yapmadım ”. Sonra ekledi: “4 yılda bir kez Napoli’de tatilde tanıştık ve aramızda hiçbir şey olmadı.

Kısa bir süre önce yapması gereken bir ameliyat olduğu için ona yakın olmak istedim ve telefonla görüştük. Rapordan yararlanmadım” dedi. Genç kadın, ikili arasında iniş çıkışlar olduğunu ve anlaşmazlığa düştüklerini itiraf etti.