“Mina? Ondan sonra ikinci olduğumu sanıyordum. Oğlum hakkında konuşmak istemiyorum”

JacksonduS

New member
Ornella Vanoni, “Belve”nin konuklarından biriydi: “‘Grande Grande’yi kaba olduğunu düşündüğüm için kabul etmedim”.

İle ilgili Valentina Mericio Yayınlanan 22 Mart 2023

Belve’nin 21 Mart’ta yayınlanan bölümünde Francesca Fagnani’nin konukları arasında Ornella Vanoni de var. Şarkıcı kendi kendine 360 derece söyledi, iki aşkıyla başlayan hayatından bazı anekdotları ortaya koyan, Giorgio Strehler ve Gino Paoli.

Bunun yerine annelikle olan ilişkisini açıkladı.: “Oğlum hakkında konuşmak istemiyorum. […] Bir anne olarak kendimi beğeniyorum. Bir anne olarak kocam benden hemen işe dönmemi istedi, aksi takdirde iflas edecekti. Bu yüzden anneliğimi kaybettim ve ona çok üzüldüm” dedi.

Canavarlar, Ornella Vanoni’ye Francesca Fagnani diyor: “Ben bir utanmazım”

Francesca Fagnani bir noktada sohbetin kalbine girdi. Ornella Vanoni’ye kendisini neden “utanmaz” olarak tanımladığını soruyor. Sanatçı bu konuda şu yanıtı vermiştir: “Yaşadığım yer, Largo Treves’te, hepsi büyük pencerelerdi ve iç çamaşırlarımla değil, gerçekten çıplak dolaşıyordum. Herkes beni pencereden gördüklerini söyledi. Evet, ben bir baş belasıyım! Sadece iki külotum olduğu bir zaman olduğunu düşün, biri siyah, diğeri beyaz”.

Sonra ekledi: “Akşam etek ve ince topuklu ayakkabılarla dışarı çıktım. İç çamaşırın olması şart mı? Kesin değil!”.

Giorgio Strehler beni en çok seven adamdı.

Bazı aşklarından bahsederken Ornella Vanoni onu en çok seven adamın Giorgio Strehler olduğunu ortaya çıkardı, bunu not ederken “Beni aşırı durumlardan korumadı çünkü elinde değildi. Benimle geri gelmek istedi ama hayır dedim”.

Gino Paoli hakkında eleştirel bir şekilde şunları söyledi: “Beni ‘yaşla salıvermekle’ ve susmanın daha iyi olacağını söylemekle mi suçladı? Sanremo’da ona söylemeye çalıştığı şeye bak, evinde olduğunu sandı. Ariston sahnesinde olduğunu unutmuş, Morandi’yi görmüş ve o yapılmaması gereken şeyler aklına gelmişti. Amadeus çok korkmuş ve onu alıp götürmüş. İronik olduğunu mu söylüyor? Ben ironikim, o değil. Ama olmak istiyor, o yüzden ona karşı gelmeyelim ”.