Günlük burç yorumları - 13 Haziran 2021

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod
Günlük burç yorumları - 13 Haziran 2021
Günlük burç yorumları - 13 Haziran 2021

Astrolog Murat İpek'ten 13 Haziran 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları…


Kendinizi ve sevdiklerinizi dinlendirin Bugün dünya yerinden oynasa -ki oynuyor zaten- ayaklarınızı uzatın veya kendinizi doğaya bırakın. Zaten Ay bütün gün boşlukta. (MURAT İPEK / [email protected])

Koç Aile içinde sakin sessiz bir gün geçirmeyi planlamış olabilirsiniz. Ama pek öyle bir gün olacakmış gibi görünmüyor. Asabınızı bozmayın.

Boğa Kısa vadeli planlarınızda aksamalara neden olacak olaylar gelişebilir. Bugün var olanla yetinmeniz gerekecek. Durum ve koşulları avantaja çevirin.

İkizler Bugün elinizi kredi kartından kesinlikle çekmeniz gereken bir gün. Olur olmadık harcamalar yapmayın. Sonrası pek fena oluyor biliyorsunuz.

Yengeç Bugün eşinizle, dostunuzla hele ortağınızla inatlaşmamanızda fayda var. Durduk yerde gerilim yaşamanız olası. Sabrınız zorlanabilir.

Aslan Tatil günü manasız işler, koşturmalar, abuk sabuk angaryaların üstünüze yıkılma olasılığı var. O nedenle “tabi, evet evet..”deyin geçsin.

Başak Aşk ilişkilerinde ve aynı zamanda sosyal konularda sıkı bir gerginlik havası söz konusu olabilir. Merak etmeyin geçici bir durum. Sakin olun.

Terazi Ailede mal, mülk konuları açılabilir ve bu anlamda inatlaşma, gerginlik oluşabilir. Bırakın karşınızdakiler önce taşlarını döksünler.

Akrep Sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğini zaten söylememe gerek yok. Öncelikle ilişkilerinizi bugün korumaya gayret edin, önemli duruyor.

Yay Bu aralar rüyalarınıza dikkat etmenizi tavsiye ediyorum. Haberci enteresan rüyalar görmeniz olası. Ani para hareketlerine dikkat!

Oğlak Bugün çocuklarınız varsa güzel zaman geçirmemeniz için hiçbir neden yok. Bekarsanız aşk konusunda kendinizi ortaya koyun derim.

Kova Kendinizi bugün nedensiz gergin hissediyorsanız kendinizi biraz kendinizle bırakmaya gayret edin. Tek başınıza aktivitelerde bulunun.

Balık Aşk ilişki konularında maddi anlamda zor ama ruhsal anlamda hoş gelişmeler olabilir. Para ve aşkı aynı tencerede karıştırmayın derim.
Alıntıdır
 
Üst