Giorgia Venturini, kızının doğumdaki sorunları

JacksonduS

New member
Giorgia Venturini, kızının doğumda yaşadığı sorunlara açık yüreklilikle: Küçük kız bugün nasıl?

İle ilgili Fabrizia Volponi Yayınlanan 26 Mayıs 2023Giorgia Venturini 12 Ağustos 2022’de küçük Güneş’in annesi oldu ama ilk birkaç ay hiç de kolay geçmedi. Kızının doğumunda bir takım sorunları olmuş ve yolu sıkıntılı olduğu için Sole Derneği’ni kurmuş.

Giorgia Venturini: kızıyla ilgili sorunlar


Haftalık röportaj verdi İnsanlar, Giorgia Venturini hayatının son yılından bahsetti. ile evliliğin yanı sıra marco de santis20 Haziran 2022’de gerçekleşen 12 Ağustos’ta küçük Güneş’in annesi oldu. Kızının doğumda yaşadığı bazı sorunlar nedeniyle de günlük hayatı tamamen değişti. Eski kazazede dedi ki:

“Yeni doğan kızım,sarılık, sık görülen bir şeydi ve onu benden aldılar, bu yüzden kırbaçlanmadım ve onu sadece bir ay emzirdim. Sonra onun bir sorunu olduğunu öğrendik. kemik iliği: Kan değerleri çok çıktı ve kimse ne olduğunu anlamadı. Bin para çekme, bin hipotez yaptık, kan nakli riskiyle karşı karşıyaydı. Yemek yemiyordu, çok yorgundu ve uyuyamıyordu, huzursuzdu, sonu gelmeyen kolikti. Onun için endişelendim, başaramayacağımı düşündüm.”
Giorgia Venturini: Sole Derneği’nin kuruluşu


Giorgia, kızının sorunlarının ardından, yeni anne olan annelere çocuğun ilk yaşına kadar pratik ve psikolojik destek sağlayan Sole Derneği’ni kurdu. Venturini dedi ki:

“Çeşitli profesyonellerden yardım alma fırsatım olmasına rağmen günlerce çalıştım. ağlamak. İyileşir iyileşmez, diğerlerine yardım etmek için bir şeyler yapmanın doğru olduğunu düşündüm. Onlara küçük bir çapa teklif edin.”
Giorgia Venturini’nin kızı nasıl?

Neyse ki, bugün küçük kız iyileşiyor. Venturini dedi ki:

“Sonunda, neyse ki, bulduk doğru bakım: İyi tepki veriyor ve bu yıla kadar böyle devam ederse, o zaman her şey çözülmelidir. Şimdi küçüğün bir hemanjiyom Baş ve burunda oldukça büyük, bu da başka bir ağır bakım gerektirecekti. Şimdilik beklemeye karar verdik, işlevsel değil sadece estetik bir sorun. (…) Şimdi her şey yolunda, ‘sadece’ dokuz aylık bir bebek. Gördüğünüz gibi biraz gülümseyerek anlatıyorum. Ama o anlarda sakin değildi, hiç de değil. İlk kez anne oldum, sahip oldum her şeyden korkmakNasıl yapacağımı bilmiyordum. Sahada öğreniyorsun. Şimdi her şeye farklı yaklaşırdım.”
Giorgia aylarca yaşadığını itiraf etti”çok zor“, ama şimdi sakinlik yavaş yavaş geri dönüyor.
 
Üst