Ezio Gregggio, Costanzo’nun ölümünden sonra Maria De Filippi’ye mektup yazdı

JacksonduS

New member
Ezio Gregggio, Maurizio Costanzo’nun ölümünden bir ay sonra Maria De Filippi’ye bir mektup yazar.

İle ilgili Fabrizia Volponi Yayınlanan 29 Mart 2023

Maurizio Costanzo’nun ölümünden bir aydan biraz fazla bir süre sonra, ezio greggio dokunaklı bir mektup yazdı Maria De Filippi. Kondüktör, dul kadını kocasının adına devam etmesi ve işine devam etmesi için teşvik eder.

Ezio Greggio, Maria De Filippi’ye yazdı

Hafta boyunca kısa roman 2000Ezio Greggio yazdı mektup Maria De Filippi’ye. Maurizio Costanzo’nun bir aydan biraz uzun bir süre sonra ölümü hala imkansız görünüyor. Aile, arkadaşlar ve sıradan hayranlar için: orkestra şefinin küçük ekranda bir daha görünmeyeceğine kimse inanamaz. Ezio başladı:

Roberto Alessi ve gazetesi kısa roman 2000 yorumladığın bir mektup yazmamı istediler. hepimizin duygusu, meslektaşlarınız ve arkadaşlarınız hayatınızın bu üzücü ve zor anında. Evet dedim çünkü bu günlerde, o günden bu yana çok kez aklıma geldin” dedi.
Ezio Greggio’nun Maria De Filippi’ye mektubu

Ezio’nun Maria’ya yazdığı mektup şöyle devam ediyor:

“Sizinle uzun bir yolculuğu, önemli bir hikayeyi, hayatınızın bir parçasını paylaşmakla kalmayıp aynı zamanda harika bir referans noktasını temsil eden Maurizio gibi birini özlediğinizde, o sizin akıl hocanızdı, sanırım boş bu, senin günlerinde aniden yaratıldı. Çünkü kalbinizde sahip olduğunuz ve saygı duyduğunuz temel bir kişinin birdenbire artık orada olmadığını bilmek sizi dehşete düşürür. Bir anda dünyanız alt üst olur, bunun olabileceğini bilseniz bile, öyle olmasını bekleseniz bile. (…) Birden daha yalnız hissediyorsun, o destekten, size eşsiz bir içsel yük veren o günlük konuşmalardan yoksunsunuz. Uzun zamandır görüşmemiş olsak da sevgili Maria, bu anını uzaktan hissettim. cesaret kırma“.
Greggio, De Filippi’nin içinden geçtiği zor anı hayal ediyor, ancak ona önemli bir çağrıda bulundu.

Ezio Greggio’nun Maria De Filippi’ye Çağrısı

Ezio devam etti:

“Arzunu orada burada okudum. herşeyi bırak, işinizi durdurmak için. Umarım sadece bir anlık şaşkınlık olmuştur. Ben, birçok arkadaşın adına, sana şunu söyleyeyim ki, harekete geçmek için, devam etmelisiniz. Bunu sizi takip eden sonsuz bir seyirciye borçlusunuz, sahnenizde onlara vereceğiniz fırsatın ortaya çıkıp hayallerini taçlandırmasını bekleyen yüzlerce yeteneğe borçlusunuz. Bizi terk eden insanlar için yapılmalı Maria, çünkü onların iradesi onları unutmamak, ilerlemek ve bizi destekledikleri o uzun yolculuğa devam etmek. Yanında oğlun Gabriele var ve sonra Sabina, Giuseppe… onlar için son derece önemli olduğun pek çok işbirlikçi var.”
Gregggio, Maria De Filippi’yi işini bırakmamaya davet etti: Costanzo bunu istemezdi, izleyicileri de istemez. Ezio’nun mektubu, Maurizio hakkında bir dizi eğlenceli anekdotla sona eriyor.