Christopher, Cecchi Paone ve Simone’u yakaladı

JacksonduS

New member
Paolo Noise, Christopher Leoni’nin Alessandro Cecchi Paone ve Simone Antolini’yi sevişirken yakaladığını açıklar.

İle ilgili Fabrizia Volponi Yayınlanan 25 Mayıs 2023Paul Gürültüsü, Isola dei Famosi’yi ciddi sağlık sorunları nedeniyle terk ettikten sonra baharatlı bir geçmiş ortaya çıkardı. Görünüşe göre Christopher Leoni, Alessandro Cecchi Paone ve Simone Antolini’yi sevişirken çimdikledi.

Paolo Noise: Christopher, Cecchi Paone ve Simone’u yakaladı


Bir hastalık nedeniyle Isola dei Famosi’den çekildikten sonra Paolo Noise, hakkında bazı baharatlı ayrıntılar anlattı. Alessandro Cecchi Paone ve erkek arkadaş Simone Antolini. Radio 105 spikerinin ortaya koyduğuna göre Christopher Leoni, Alessandro Cecchi Paone ve Simone Antolini’yi yakalayacaktı. seviştiler. Ona göre kazazede kalacaktı “iğrenmiş“. Çift, Honduras’ta seks yapan tek kişiydi:

“İkisi dışında kimse yok. Jalisses çok romantik ama hiçbir şey yapmadılar. Fabio çok hassastır. Sürahi parçası olur olmaz, birinin kafasını suya sokar. Öfkesini bastıran ama patladığında birinin kolunu kıran klasik insandır”.
Paolo Noise’ın hikayesi


Gürültü Radyo 105’te konuştu ve meslektaşları ona sordu: “Hıçkırık var mıydı? Simone Antolini ve Alessandro Cecchi Paone tüketti mi?“. Paul, açık sözlü, cevap verdi:

“Marco ilk kez onun için organize etti. Güzel, çok romantik. O kadar harika olmayan plaj için üzgünüm ama müsait olan tek plaj buydu. Bunu ay ışığında yapmak istediler, sığdı, gözden uzak, akıldan çıktı. Onları gördüm mü? Hayır. Ama sonra hoşlarına gitti. Ve sahilde ‘kılıç ustası’ olmaya başladılar. Öğleden sonra saat üçte arkanı dönerdin ve orada, ışın kılıçlarıyla sevişirlerdi. Ve sorun değil, hepsi bu. Kolay gelsin”
Eski kazazede, Isola dei Famosi’de seks yapanların sadece Cecchi Paone ve Simone olduğunu yineledi.

Christopher, Cecchi Paone ve Simone tarafından şok edildi


Mutlu değil, Paolo da ifşa etmek istedi reaksiyon Tutku anlarından birinde Alessandro ve erkek arkadaşını çimdikleyen Christopher’ın. Gürültü dedi ki:

“Bir sabah bana dedi ki: ‘Hayır, hayır, bir dahaki sefere elime bir sopa alırım, hayır bu işler olmaz, ne olur? iğrenme‘. Ben de ‘Ne oldu Christopher?’ Ve o, ‘Onlar sikişiyor’ gibiydi. Adeta ay ışığında ayağa kalktılar ve yapmaya başladılar. önümüzde olan şeyler uyuduğumuzu Christopher sahneyi önünde buldu. Sonra bize Cecchi Paone’nin mahremiyet için anlatmayacağım ayrıntılarını anlattı. Bu yüzden hoşlarına gitti.”
 
Üst