Cannes Film Festivali’nde Kasia Smutniak ve kızı Sophie Taricone için ilk halka açık gezi

JacksonduS

New member
2010 yılında Pietro Taricone’nin ölümünden sonra, Kasia Smutniak birkaç yıl boyunca dünyevi hayattan uzak durdu: işte kızı Sophie ile birlikte ilk kez Cannes kırmızı halısında.

İle ilgili Marianna Hoş Yayınlanan 25 Mayıs 2023Cannes’da iki özel konuk. Kasia Smutniak Film Festivali’nin kırmızı halısında ilk kez halkın içinde yürüdü kızı Sophie Taricone ile birlikte: Onlarla birlikte aynı zamanda kadının partneri, yapımcı Domenico Procacci.

Güneş Kasia’nın hayatına geri döndü


Sonrasında kocası Pietro Taricone’nin ortadan kaybolması2010 yılında bir paraşüt kazası sonucu meydana gelen Kasia Smutniak, yıllardır bilinçli olarak sosyal hayattan uzak durmuştur. Ama o, Peter’ın ölümüyle tamamen paramparça olan günlük hayatını günden güne yeniden inşa etmesine – ondan önce kızı Sophie, ondan sonra ortağı Domenico – yardım eden en büyük şefkatiyle birlikte tüm ihtişamıyla yeniden karşınızda. Onunla, Sophie: bugün yetişkingenç kadın benziyor biraz değil babasına ve hayranlar bunu sevgiyle belirtmekten geri kalmadılar.

Nanni Moretti’nin filminin galası


Kasia Smutniak, filmin galası için Cannes’daydı. Nanni Moretti’nin filmi. Güney Tirol’lü yönetmen, tüm oyuncu kadrosuyla son filmini Cannes Film Festivali’ne getirdi. geleceğin güneşi: Barbora Bobulova, Jerzy Stuhr, Margherita Buy, Mathieu Amalric, Silvio Orlando ve Valentina Romani başrolde. Hep birlikte kırmızı halıda, filmin en ikonik sahnelerinden birini canlandıran bir dansla doğaçlama yaptılar.
 
Üst