Arkadaşlar Little G 2. bölümde elendi. Maria De Filippi heyecanlanıyor

JacksonduS

New member
Küçük G Amici yarışmasından ayrıldı ama halktan gördüğü sevgi büyüktü. Maria De Filippi taşındı.

İle ilgili Valentina Mericio Yayınlanan 25 Mart 2023

Amici’nin akşamının ikinci bölümünde Piccolo G elendi. Şarkıcı, dansçı Isobel ve Aron ile birlikte meydan okumaya gönderildi. Sonunda kaybeden Piccolo G’dir. ancak genç adam başı dik bir şekilde stüdyodan ayrıldı. Maria De Filippi, elemenin sonunda “Ayrıldım, çok şüpheciydim” diyen öğrenci gibi gerçekten heyecanlı görünüyordu.

Arkadaşlar Küçük G okuldan elendi: “Bu program bana çok şey öğretti”

Genç açıkladı hangi duyguları hissetti ve Amici’nin okuluna gitmekten ne aldı: “Ayrıldım, çok şüpheciydim. Ama bu program bana çok şey öğretti. Birlikte yaşamanın yararları ve zorlukları, istikrarın hazzı ve sonra bana büyük bir ders verdi, ki bu hiçbir işe yaramaz.”

Sonra ekledi: “Halkın benim lehime olması güzel, hepinize teşekkür ederim. Daha az kapsayıcı görünmeye çalışacağım, bir gülümsemeyle dolaşacağım ve metinlerde basit olmaya çalışacağım ama her zaman ben”.

Maria De Filippi’nin tepkisi

Maria De Filippi, Cricca’ya büyük bir duyguyla karşılık verdi: “Uzun yüzlerinizi, burunlarınızı, ironinizi, mahcubiyetinizi, babanızın parşömenlerini özleyeceğim. Yazdığınız yayınlanmamış güzel eserleriniz var”. Ona içmesi için su verdikten sonra ikisi kucaklaştı.