Antonio Orefice ile sona erdi

JacksonduS

New member
‘Mare Fuori’de Rosa Ricci’yi oynayan aktris Maria Esposito yine bekar: İşte bildiklerimiz

İle ilgili Andrew Picariello Yayınlanan 31 Mayıs 2023arasında olası bir kopukluk haberi Maria Esposito Ve Antonio Orefice bir süredir havadaydı. Artık iki oyuncu arasındaki ayrılık resmiyet kazandı:’ dizisinde başarıya imza atan oyuncudeniz çıkışıRosa Ricci olarak.

‘Mare Fuori’de Rosa Ricci’yi oynayan aktris Maria Esposito yine bekar: İşte bildiklerimiz


tarafından bildirilene göre Pipol Dedikoduiki oyuncu arasındaki aşk hikayesi resmen sona erecekti, tıpkı Esposito’nun olduğu gibi. için sette meşgul dördüncü sezonun çekimleri popüler dizilerden.

Maria Esposito ve Antonio Orefice’in aynı sosyal kanalları, bu dedikoducu boşboğazlıkları haklı çıkarmak için kullanılabilir. Aslında, ikisi artık Instagram’da birbirini takip etmiyor gibi görünüyor.Ayrıca çifti canlandıran tüm fotoğraflar da oyuncunun hesabından silindi.

Nişanlandıkları tarih olan 22 Şubat 2022 de ortadan kalktı. Totò’nun ‘Mare Fuori’ Instagram profilinde aynı şey: Esposito ile başka resim yokhatta paylaşımların altına sık sık bıraktığı yorumlardan artık eser bile yok.

İkili, ayrılığa dair herhangi bir onay ya da red kararı vermedi ancak dedikodu sitelerinin bile artık şüpheleri kalmadı: ikilinin aşkı bitmiştir.
 
Üst