“Alfa Erkekler Çok Ağlar”

JacksonduS

New member
Fabio Cannavaro, Felicissima Sera’ya röportajdan alfa erkeklerle ilgili “aşamalı reklamcılığa” kadar böyle anlattı.

İle ilgili Valentina Mericio Yayınlanan 1 Nisan 2023

Felicissima Sera’nın 31 Mart Cuma günü yayınlanan bölümünde Fabio Cannavaro da yer aldı. 2006 mavi dünya şampiyonu kendisi hakkında konuştu ve sadece spor açısından değil.

Ancak Cannavaro, bugünün Napoli’sinde oynamak istediğini açıkladığı bir röportaj verdi. Daha sonra, sonuçları beklenmedik olan bir tür “reklam ilerlemesine” izin verdi.

Çok mutlu bir akşam, Fabio Cannavaro Napoli’de: “Çok genç ayrıldım”

Fabio Cannavaro, komedyen ikilinin yaptığı röportajda bugünkü Napoli’de oynama olasılığıyla ilgili olarak şunları söyledi: “Neyse ben her zaman Napoli taraftarıyım, çok genç ayrıldım, 21 yaşındaydım, kulüpten ayrılıp 1914’te oynadım. şampiyonluk kazanan bir takım herkesin hayalidir.”

Pio ve Amedeo ayrıca başka sorular da sordular ve şampiyonun yanıtlamadığı çünkü sürekli olarak çizgi roman ikilisi tarafından eskiz üstüne eskiz baskısı altındaydı.

Alfa erkekler için “reklam ilerlemesi”

Son olarak, Fabio Cannavaro, Pio ve Amedeo tarafından, erkek ve kadın arasında hiçbir ayrım olmadığını göstermek amacıyla bir Alfa erkeği olarak bir reklam yapmaya davet edildi: “Erkek şovenist bir dünyanın temsilcisi olarak, Pio ve Amedeo, “Futbol ve alfa erkek olarak dahil olmanız için sizden kadın ve erkek arasında hiçbir fark olmadığını gösterdiğiniz bir reklam yapmanızı istiyoruz. Fabio Cannavaro bu sözlere şu yanıtı verdi: “Hatta alfalar ağlar, bulaşıkları yıkarlar, makyaj yaparlar.”