Yıldızlarla Dans sırasında Federica Nargi ile birlikte olağanüstü bir baba

JacksonduS

New member
Federica Nargi: “Alessandro Matri, benim yokluğumda 'Yıldızlarla Dans Etme'deki boşluğu dolduran olağanüstü bir baba

İle ilgili 
Notizie.it editör ekibi 
Yayınlandığı tarih 16 Ekim 2024, 15:00

Federica Nargi şu anda evde değil. Aslında hiçbir zaman istediği kadar mevcut değildir. “Yıldızlarla Dans Etmeye” olan bağlılığı uzun zaman alıyor. Devam eden dersler ve canlı yayınlar sayesinde ailesi ve iki küçük kızıyla daha az vakit geçirebiliyor. Ancak herhangi bir sorun yok. Alessandro Matri onun yanında. Milly Carlucci'nin programının yarışmacılarından biri olan Federica'nın Novella 2000'de röportaj yaptığı ve onu bu şekilde tanımladığı şey budur. «Alessandro gerçekten olağanüstü bir baba, her zaman orada ve yalnızca bu dönemde değil, daha da faydalı olduğunu kanıtlıyor. Örnek bir baba, ilgili ve özenli, her şeyi olması gerektiği gibi yapıyor” diye açıklıyor.

Matri aşık bir ebeveyndir

sadece Federica için değil, aynı zamanda kızları Sofia ve Beatrice için de: “Kızlarına bağlı olarak, Alessandro'nun boşluğu doldurmak için orada olduğu göz önüne alındığında, Sofia ve Beatrice'in benim yokluğumu çok az, hatta çok fazla hissettiklerini düşünüyorum. Çağrıları asla kaçırmıyor: onlara banyo yaptırıyor, saçlarını ve makyajlarını yapmalarına izin veriyor, sonra onları giydirip hazırlıyor… bu gerçekten harika.” Partnerinin desteği sayesinde Federica tamamen yaşıyor. “Ballando” deneyimi: «Burada kendimi gerçekten çok rahat hissettiğimi, mutluyum. Aklımı her şeyden uzaklaştırıp kendimi sevdiğim şeye adayabildiğimi fark ediyorum, bu da beni iyi hissettiriyor ve endişeleri ortadan kaldırıyor.''