Yemeksepeti Banabi ‘Market’ oluyor

uçanteneke

New member
İnternet sitesi ve uygulamada bugünden itibaren görülecek bir dizi dönüşümün adımlarından biri olarak, Banabi’nin ismi “Yemeksepeti Market” olarak değişiyor. Bu dönüşüm kapsamında, uygulama ortasında kullanıcı tecrübesini daha pratik hale getirecek bir dizi değişime de yer verileceği açıklandı.

Açıklamada, “Türkiye çapında 58 vilayette yaşayan milyonlarca kullanıcıya 4 binden çok çeşitte market eserini dakikalar ortasında ulaştıran Yemeksepeti Market, isim değişikliğiyle bir arada eser gamını büyütüyor ve bilhassa taze eser kümeleri (meyve zerzevat, kırmızı-beyaz et) ile sıcak ve pratik yemek alternatifleri konusunda kullanıcılarına daha fazla seçenek sunmaya hazırlanıyor.” denildi.

Yemeksepeti web sitesinde bugünden itibaren görülebilecek isim ve logo değişikliği; 11 Mayıs’ta Android, 15 Mayıs’ta ise iOS kullanıcılarına büsbütün yansımış olacak. Geçiş süreci, 24 Mayıs’ta tüm platformlarda tamamlanacak.

Açıklamanın devamında, Yemeksepeti’nin “İçimizden Biri” olarak tanımladığı marka kimliğine ve “Aklındaysa Kapında” yaklaşımına uyumlu halde hayata geçirilen bu dönüşümün, Yemeksepeti kullanıcılarının tek bir uygulama ortasında aradığı her şeyi süratli bir biçimde bulabilmesi vizyonunu tamamladığı söz edildi.

Markanın yeni logo ve dizaynıyla Yemeksepeti uygulamasının, “yemek siparişinden epeyce daha fazlası” imajına vurgu yapılıyor.
 
Üst