uzun yokluğunun nedeni

JacksonduS

New member
Amici 22’de beklenmedik bir görünüm. Francesca Tocca dansa geri döndü. Maria De Filippi’nin tepkisi ani.

İle ilgili Valentina Mericio Yayınlanan 9 Nisan 2023

Amici’ye 8 Nisan Cumartesi akşamı yayınlanan bölümde, gerçekten beklenmedik bir dönüş oldu. Dansçı Francesca Tocca dans pistine geri döndü ve bunu kocası ve okul öğretmeni Raimondo Todaro ile çiftler halinde dans ederek yaptı.

Profesyonelin dönüşü, zorlu mücadele sırasında gerçekleşti. ikili, Arisa’nın harika sesi eşliğinde dans etti. Maria De Filippi’nin tepkisi uzun sürmedi.

Amici 22, Francesca Tocca, Todaro ile dans etmek için geri dönüyor. De Filippi: “Sizi tekrar gördüğüme sevindim”

Bu an muhtemelen bölümün en yoğun anlarından biriydi.. Çift, Arisa’nın kayıt tarihinin en önemli şarkılarından biri olan “La notte”nin notalarıyla dans etmeyi seçti. Gösteri bittiğinde, Maria De Filippi şu yorumu yaptı: “Tekrar dans ettiğini gördüğüme sevindiğimi herkesin önünde söylemek istedim. sen her zaman çok iyisin Gerçekten mutluyum.”

Todaro: “Asla unutamayacağımız o akşamlardan biri”

Dans öğretmeni Raimondo Todaro sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımın ardından teşekkür etti:

“Asla unutamayacağın akşamlardan biri. Arisa sayesinde bu harika şarkının notalarıyla dans edebilmek bir onurdu ve canlı sesin beni ürpertiyor. Diğer yarım Francesca Tocca sayesinde yıllar sonra düzgün bir şekilde birkaç saat prova yaptık ve Amici sahnesini sizinle paylaşmak tarif edilemez bir duyguydu. Bana her gün gösterdiğiniz sevgi için hepinize teşekkür ederim”.

Francesca Tocca’nın piste dönüşü, bir balerin hamile olduğuna dair tüm söylentiler bir kez ve tüm söylentiler için kapatıldı. Gerçekte, ikincisi ayağında onu sahnelerden uzak tutan bir kırık yaşadı.