“Ünlüler Adası mı? Ben hazırım”

JacksonduS

New member
Honduras’a gitmeye hazır: Verissimo’nun konuğu Pamela Camassa, Ünlüler Adası’nı bekliyor

İle ilgili Andrew Picariello Yayınlanan 15 Nisan 2023

Pamela Camassa çantalarını çoktan topladı: Canale 5’te Pazartesi günü başlayacak olan Isola dei Famosi’nin yeni baskısının kazazedelerinden biri. Silvia Toffanin bir Verissimo, bu deneyimi göz önünde bulundurarak kendini filtreden geçirme fırsatını değerlendirdi.

Pamela Camassa, partneri Filippo Bisciglia hakkında: “Ada’ya gideceğim için mutlu

Şov kızı, tarihi ortağı Filippo Bisciglia’nın desteğiyle Honduras’a gelecek. Pamela Camassa, Canale 5 konuşmasının hostesine şunları söyledi: “Filippo harika bir omuz ed Ada’ya gideceğim için mutlu, çılgın olduğumu biliyor, Makyaj yapmayı sevmem, her zaman kuaföre gitmem. beni destekliyor“.

Ve biri 15 yıldır birlikte olan ikili arasında evlilik konuşulup konuşulmadığını merak ederse, şov kızı açıkça cevap verir: “Rüya görmüyorum, zaten evli gibiyiz. Partiyi, aşk kutlamasını daha çok isterim. Ama sahip olduğum bir ihtiyaç değil“.

O zaman Amici seçmelerine kaçtım…

Pamela Camassa, en yakın sevdikleriyle olan anıları ve selamları arasında, birkaç yıl öncesine dayanan ilginç bir olayı hatırlama fırsatı buldu. Friends of Maria De Filippi’nin oyuncu kadrosuna erişmeye çalıştı.

Amici seçmelerine geldim ve kaçtım. Kendimi dansçı olarak tanıttım, ilk gösterimi geçtim. Sonra o anın hocalarıyla staj vardı. O yıl oradaydı Steve LaChance5 saniyede kısa bir koreografi anlattı ve bize yüz kişi olduğumuzu tekrar yapmamız gerektiğini söyledi.”diye anlattı.

Şov kızı devam etti: “Zaten her şeyi ezberlemiş olan başkalarının performans sergilediğini gördüm. yapamadım Gibi Bileğimi incitiyormuş gibi yaptım, bunu asla söylemedim. Neyse Amici’ye kalemlerimi indirdim ve ayrıldım.“.

Ancak Pamela Camassa, yıllar sonra Amici’ye geri dönerek bunu telafi edebildi, bu durumda ” a adanmış uydu formatında.ünlüler‘, 2019’da zafer.