“Tümör üçüncü kez geri döndü. Saçımı kestirirken ağladım”

JacksonduS

New member
Carolyn Smith, tümörle üçüncü kez yüzleşmek zorunda kalacak: eski dansçı, hastalığın nüksettiğini anlattı.

İle ilgili Ilaria Minucci Yayınlanan 10 Mart 2023

Eski dansçı ve tanıdık yüz Yıldızlarla Dans, Carolyn Smith, üçüncü kez kanserle mücadele ettiğini ortaya çıkardı. Salonda misafir olarak bulunduğu sırada kadın durumu anlattı. Bruno Vespa.

Carolyn Smith itiraf ediyor: ‘Kanser üçüncü kez geri döndü’

Tümör üçüncü kez geri döndü. Bunu söyleyen aynıydı Carolyn Smith yayınına katılması vesilesiyle Bruno Vespa Beş dakika. Eski dansçı, hastalıkla üçüncü kez yüzleşmek zorunda kaldığını ve bu sefer durumu kabul etmenin önceki iki duruma göre çok daha zor olduğunu itiraf etti.

Orkestra şefi jüri başkanına ne sordu? Yıldızlarla Dans Carolyn, hastalığın nüksetmesiyle nasıl başa çıktığını ve sağlığının nasıl olduğunu şöyle itiraf etti: “Kanserin geri döndüğünü kabul etmek zordu. Belki de ilk iki sefer biraz daha ‘bilinçsiz’ken şimdi neyle yüzleşmem gerektiğini biliyorum”.

“Saçımı kestiğimde ağladım”

“Yaşamak zorunda kalacağım kemoterapinin etkilerini görmeden önce saçlarımı kendim tıraş etmeye karar verdim. İlk kez 2015 yılında kanser teşhisi kondu, ardından 2018’de ameliyatla karşılaştım, yeni teşhis bugüne kadar. Bu sabah saçlarımı keserlerken gerçekten üzüldüm çünkü uzun zamandır ‘Nihayet bitti’ kelimesini bekliyordum, umarım kendimi tedavi edeceğim bu yeni ilaçla bazı olumlu sonuçlar alırım. yakında. Zamana değer vermeyi öğrendim,” diye ekledi eski dansçı.

jüri üyesi Yıldızlarla Dansardından, eski dansçı ve koreograf olan kocasının Tino Michielottoher zaman yanındadır. “Beni asla terk etmiyor, her zaman benimle ve benden daha çok korkuyor ama bana çok yardımcı oluyor”.

Instagram’da bu gönderiyi görüntüle

Carolyn Smith (@carolynsmith5) tarafından paylaşılan bir gönderi