“Tepkiniz şakacı değildi”

JacksonduS

New member
Signorini, Daniele Dal Moro’nun diskalifiye edilmesine geri döndü. Oriana’ya: “Bu görüntüler çirkindi”.

İle ilgili Valentina Mericio Yayınlanan 20 Mart 2023

Daniele Dal Moro’nun ve bir önceki Edoardo Donnamaria’nın diskalifiye edilmesi durumu biraz tersine çevirdi. Alfonso Signorini, 20 Mart’ta Gf Vip’in canlı yayınının başında soruya geri döndü ve Oriana Marzoli ile de bazı açıklamalar yaptı.

İkincisi, Daniele’yi şöyle savundu: “Niyetinin bu tutuma sahip olmadığından %100 eminim. Sadece bir şakaydı”. Ancak Alfonso Signorini bu görüşte değildi: “Tepkiniz şakaya uğrayan birinin tepkisi değildi”.

Signorini, Dal Moro’nun diskalifiye edilmesine geri döner. Oriana’ya: “Bu görüntüler çok çirkindi”

Alfonso Signorini, konunun ayrıntılarına girmeden önce, Big Brother yapımının Daniele Dal Moro’yu reality şovdan diskalifiye etmesine neyin yol açtığına dikkat çekti: “Oriana ile oyun yozlaşmıştı. Bu nedenlerle hepimizin benimsediği yeni direktifler gereği kendisini diskalifiye etmek zorunda kaldık” dedi. Sonra Oriana Marzoli’ye döndü: “Tepki şaka yapan birinin tepkisi değildi çünkü Daniele ısrar edince, seni götürdüğünde ‘bırak beni, hoşuma gitmiyor, canımı yakıyorsun’ dedin. O görüntüler endişe vericiydi, kötü görüntülerdi. Her birimiz onu tanıyoruz ve Daniele’nin şiddet yanlısı biri olmadığını biliyoruz. Ama o görüntüler berbattı. Diğerlerine de söylemeye gittin ve söylediğinde bundan hoşlanmadığını söyledin. Sözlerin ağırlığı var.”

Önde oturan beni seven Patrizia.. Wilma Attilio George Salatino Antonio barda..
👍🏼
#oriele

— Daniele Dal Moro (@DanieleDalMoro1) 20 Mart 2023
Daniele’nin Twitter’daki tepkisi

Bu arada Daniele Dal Moro’nun tepkisi gecikmedi. İkincisi, fazla dolaşmadan şöyle yazdı: “O lanet olası kırmızı kapıyı kırıp eve düşme arzum”. Başka bir Tweet’te şöyle yazdı: “Önümde oturan beni seven Patrizia .. Barda Wilma Attilio George Salatino Antonio ..”.