“Televizyonda uyuşturucu kullandığımı söylemeye nasıl cesaret edersin?”

JacksonduS

New member
Morgan, Asia Argento'nun Verissimo ile yaptığı röportaja sert yanıt veriyor. İşte şarkıcının eski partnerine yönelik sözleri

İle ilgili 
Lucrezia Ciotti 
Yayınlandığı tarih 21 Ekim 2024, 20.41

Asya Argento hakkında konuşmaya geri döndü Morgan ile uzun bir röportajda Çok doğru: Şarkıcı, eski partnerinin açıklamalarının ardından ona saldırdı.

Asia Argento'nun Verissimo'ya yaptığı açıklamalar

Oyuncu, Morgan'ın kızı Anna Lou ile olan ilişkisinden bahsetti ve şunları söyledi:

Bağımlılık sorunu olan birinin dibe vurması gerekiyor ve bu aktarımlar onu bu düşüşten kurtardı. Dibe vurmak benim için bir nimetti, kendimi iyileştirdim. Egosunun kurbanı, bunu görüp söylemek çok çirkin, kusura bakmayın ama belki benim bunları söylediğimi duymak ona yardımcı olabilir.”
Bu sözler ilgili kişi tarafından pek beğenilmedi ve günler sonra şarkıcıdan yanıt geldi.

Morgan'ın Asia Argento'ya yanıtı

Tarafından bildirildiği üzere Hayran sayfasıMorgan, bazı işbirlikçileri ve gazetecilerle yaptığı sohbette tüm hoşnutsuzluğunu dile getirerek, aktrisin kendisi hakkında bu şekilde konuşmaması gerektiğini iddia etti:

“Tüm İtalya'ya şunları anlatmak için televizyona çıkıyor insanı kötü gösteriyorlarAdı soyadı olan bu kişinin yokluğunda kendini savunamayan bu durum gerçekten sinirlerinizi bozuyor.”
Daha sonra şarkıcı şunu ekledi:

“Kızımın annesinin bile zerre kadar minnettarlığı yok. ne kadar iğrenç bir toplum, ne kadar berbat bir kadın modeli, nasıl bir saldırganlık modeliahlaki ağırlıktadır. İyi bir anne, oğluna hayat veren adama teşekkür eder.”
Asia Argento ve Morgan, 2000'den 2007'ye kadar çalkantılı bir aşk hikayesi yaşadılar ve bu ilişkiden kızları Anna Lou da doğdu. Buna rağmen ilişkileri inişli çıkışlı devam etti; tıpkı bu son olayda olduğu gibi birçok yanlış anlama, tartışma ve suçlama.