“Tarihini istismar etti”

JacksonduS

New member
Gf Vip’in kahramanları arasında hararetli tartışma. Micol ve Antonella arasında bir ateşkes olması pek olası değil.

İle ilgili Valentina Mericio Yayınlanan 16 Mart 2023

Big Brother Vip’in 16 Mart’taki canlı yayınının başlangıcı özellikle parlaktı. Bu bölümde, bu yedinci baskının kadın yarışmacıları arasında bir karşılaştırmaya tanık olduk ve özellikle eskrimci Antonella Fiordelisi ve Micol Incorvaia arasında. İkincisi, dilinde çok fazla kıl olmadan, oda arkadaşının Edoardo Donnamaria ile olan ilişkisini istismar edeceğini açıkladı.

Gf Vip, Micol Incorvaia ve Antonella Fiordelisi arasındaki çatışma: “Hiçbir vicdan yapılmadı”

Kondüktör Alfonso Signorini, öncelikle evin rakipleri arasında ne kadar büyük bir rekabet olduğunun altını çizdi: “Aranızda farklı gruplara ait olma gerçeğiyle bağlantılı ama aynı zamanda karakter faktörlerinden kaynaklanan bir rekabet var”. Micol Incorvaia’nın oda arkadaşı için sert sözlerle kendini ifade ettiği ve ardından tekrarladığı bir klip gösterildi: “En çok yararlandığı ve tartışma çıkardığı hikayenin ötesinde başka hiçbir şey yapmadı. Edoardo gittiğinden beri sakinleşti ”.

Orietta Berti, Antonella Fiordelisi hakkında: “Ekmeğini kibirle kazanmak zorunda değilsin”

Köşe yazarı Orietta Berti de sert eleştirilerle araya girdi: “Hayatım boyunca ekmeğini gülümseyerek kazanan kibar insanlara hep hayranlık duymuşumdur. Kimsesiz bu ortamda 18 yaşında başladım, hep eğitimle, başkalarına saygıyla ve asla gösterişle uğraşmadan çalıştım. Kimseye sözle veya kibirle zorbalık yapmadım ve 80 yaşındayım ve hala çok çalışıyorum. Ekmeğinizi kibirle değil, nezaketle ve gülümseyerek kazanmalısınız!”.