Stefania Orlando için korkunç yas: yürek burkan paylaşımı

JacksonduS

New member
Stefania Orlando için ciddi yas: Sosyal medya üzerinden yürek burkan mesaj

İle ilgili Alice Kupası Yayınlanan 5 Haziran 2023

Stefania Orlando bu saatlerde çok sevdiği köpeği Margot’yu kaybetti ve sosyal medya aracılığıyla ona duygulandırıcı bir mesaj ithaf etmeye karar verdi.

Stefania Orlando: Margot’ya mesaj

Stefania Orlando, bu saatlerde sosyal medyada, neredeyse akraba olduğu dört ayaklı arkadaşı Margot’ya ithafen yürek burkan bir mesaj paylaştı. ayrılmaz.

Instagram’da bu gönderiyi görüntüle

Stefania Orlando (@stefaniaorlando1) tarafından paylaşılan bir yayın
“Gitmek istemedin, beni yalnız bırakmak istemedin, beni bu kadar tutkuyla seven sen. Son ana kadar savaştın, kollarımda tuttun, aşkımla korudun. Sen ve ben birbirimizi çok sevdik bebeğim, birlikte ne çok şey yaşadık ve beni hep sen korudun, neşelendirdin, kurtardın, bakışlarınla, sevgi dolu gözlerinle. (…) Merhaba küçük Margot, kalbim, ruhum, prenses, sevilen köpek yavrusu, kar tanesi, beyaz bulut, küçük kardeşlerin Cosimo, Jaqueline ve Schizzo’ya katıl, lütfen beni korumaya devam et çünkü sensiz artık pusulam yok ”, sunucuyu, hemen mesaj alan gönderisinin başlığına yazdı. Destek ve hayranlarından, arkadaşlarından ve meslektaşlarından dayanışma.

Stefania Orlando için Margot artık ayrılmaz bir arkadaştı ve kendisi için kendisi için böyle bir şey olacağını kabul etti. yeri doldurulamaz.