Soraia Ceruti, Luca Salatino ile ara vermesinin nedeni: “Baskı yapan kişi”

JacksonduS

New member
Soraia Ceruti, Luca Salatino ile arasının nedeni? Bunu açıklamak için Tommaso Zorzi.

İle ilgili Fabrizia Volponi Yayınlanan 21 Nisan 2023

ile aşkının sona erdiğinin açıklanmasının ardından luca salatino, Soraia Ceruti bunun hakkında konuşmaya geri döndü. Kız, ayrılığın nedenini ortaya çıkaracak gibi görünen bir kazı başlattı.

Soraia Ceruti: Luca Salatino ile aranın nedeni

Maviden bir şimşek gibi gelen bir duyuru ile Luca Salatino ve Soraia Ceruti artık bir çift olmadıklarını açıkladılar. Men and Women’ın eski tronistası kendini çıplak bir Instagram Stories ile sınırladı ve saygı istedi, eski talip ise biraz daha uzun süre kalarak videoda kendini gösterdi. Son birkaç saat içinde, Soraia bir kazmak çoğuna göre, bunun nedenlerine dair bir vahiy olarak göründü. kırmak.

Soraia’nın kazısı: Luca için mi?

Soraia bir dizi Hikaye paylaştı: Tommaso Zorzi, ona göre saygı duyulması gereken çift ve bekarın bireyselliği hakkında söz sahibi olduğu. Kısacası, hiçbir ortak geri alma Diğeri için. Ceruti, şunları ekleyerek paylaştı: “Amin“. Bu noktada taraftarlar kendilerine meşru bir soru sordular: Zorzi’nin bir Amen ile tamamlanan konuşması Salatino için mi?

Tommaso Zorzi’nin konuşması

Tommaso Zorzi’nin konuşması şöyle:

“İlk kuralın, içinde bulunduğunuz tüm durumlardan kaçınmak olduğuna inanıyorum. iptal etmek bireyselliğiniz ve sadece bir çift olun. Bence oradaki şeyler yanlış olan ilk şey ve karşı tarafta kim olduğu konusunda ilk dikkat etmeniz gereken şey. acil. Öncelikle benim bireyselliğime, kişisel tercihlerime, benim alanlarıma saygı duymalısınız. Seninle her şeyi paylaşmak zorunda değilim, her zaman nerede olduğumu bilmek zorunda değilsin. Ama olmamam gereken yerlerde olduğum için değil, zihinsel olarak varlığımın farkında olmam gerektiği için. özgür“.
mümkün mü sebep Soraia ve Luca arasındaki kopuş Zorzi’nin konuşmasında bulunabilir mi? Görünüşe göre öyle, aksi halde paylaşmanın bir anlamı olmazdı, özellikle şu anda.