Şişman olduğu için spor salonundan çıkarıldı

DunyaVatandasi

New member
Şişman olduğu için spor salonundan çıkarıldı Kanada‘nın Alberta eyaletinde yaşayan Shelby Rodriguez, kilo vermek için gittiği spor salonunda şoke eden bir olayla karşılaştı. Mart ayından beri Tiktok görüntüleri çekerek kilo verme seyahatinde kendisini motive eden 26 yaşındaki bayan, bu defa gözyaşları döktüğü bir görüntü paylaşımında bulundu.

ANTRENÖR SALONDAN AYRILMASINI İSTEDİ

Genç bayanın tezine bakılırsa, gittiği spor salonunda bakılırsavli yetkili tarafınca kıyafetinin salona uygun olmadığı, lakin bir daha de idman yapmasına müsaade verildiği tabir edildi. Fakat spor yapmaya başladıktan 15 dakika daha sonra yanına gelen bir antrenör kendisine salondan ayrılmasını söylemiş oldu.

Yaşadığı olayı anlattığı bir görüntü çeken bayan, “Az evvel spor salonuna gittim, resepsiyondaki bayan salonda ‘spor sutyeni’ giyilmesine müsaade verilmeyen bir siyasetleri olduğunu ve göbeğimizin görünmemesi gerektiğini söylemiş oldu. Ancak her neyse, bu seferlik sorun değil, tekrarki sefere haberiniz olsun diyerek girmeme müsaade verdi” dedi.

“ÇOK UTANIYORUM”

Daily Mail’de yer alan habere bakılırsa, kıyafetinin nasıl göründüğünü de görüntüde gösteren bayan, yüksek belirli bir tayt ve askılı bir spor sutyeni giydiğini söylemiş oldu. Rodriguez, “Tamam sorun değil diyerek sporumu yapmaya gittim, koşu bandındayken 15 dakika daha sonra antrenör yanıma gelip gitmemi istedi, epeyce utanıyorum” diyerek ağlayan bayana toplumsal medya kullanıcılarından takviye geldi.

Genç bayan gittiği spor salonunun ismini vermek istemezken, birtakım kullanıcılar ise ‘aşırı duygusal’ davrandığını söylemiş oldukleri bayana birden fazla spor salonunun misal kuralları olduğunu söylemiş oldu.