“Sevgilim beni aldatıyor”

JacksonduS

New member
Giulia Cavaglià, Federico Chimirri’nin ihaneti nedeniyle onunla olan ilişkisinin sona erdiğini bir Instagram hikayesi aracılığıyla duyurdu: işte onun sözleri

İle ilgili Marianna Hoş Yayınlanan 5 Haziran 2023

Klasik taht hakkında bir (kötü) sürpriz daha Erkekler ve kadınlar: eski kahramanlarından biri olan tronista’nın başka bir hikayesi sona erdi Giulia Cavaglia.

Hava uçuşunun emsali

Son dönemde Giulia’nın adı, eski tronista’nın -kendisine göre- bazı havayolu hostesleriyle yaşadığı tartışma nedeniyle dedikodu haberlerinde defalarca yankılandı. uçağa binmesi engellendi üç dakika gecikti. 28 yaşındaki kişinin (havayoluna sövdüğü) Instagram’da paylaştığı videolar internette dolaştı ve sonunda Vahşi Lucarelli Hosteslerin uçağa binmesine engel olma ihtimalinin düşük olduğu düşünüldüğünde, eski tronistaya ağır bir eleştiri yağmuru yağdırmaktan çekinmedi.

Sosyal medyadan duyuru

Cavaglia bu kez sosyal ağlarda farklı bir nedenle dikkat çekiyor: Federico Chimirri ile ilişkisinin sonu. Canale 5 flört programına önce talip sonra tronista olarak katıldıktan sonra Giulia, rakibiyle bağlantılıdır. usta şef 11. Ona aşık olduğu hemen ortaya çıktı (o kadar ki Chimirri’nin Milano’da bir restoran açmasına yardım etti), birkaç gün boyunca sosyal ağlarından – sadece onun değil – yokluğu hayranlarını endişelendirmişti. Bugün Giulia, kendisi ve Federico arasındaki hikayenin bittiğini doğruladı. O yaptı Instagram hikayesi aracılığıyla erkek arkadaşının kendisine olan ihanetini ifşa ettiği. İşte yazdığı şey: «Erkek arkadaşımın beni aldattığını yeni öğrendim. Yani evet, ayrıldık. Ve isterim ki soru yok Ne olduğu hakkında”.