Sanremo, Blanco yayınlanmamış “Mbagli” ile sosyal medyaya geri dönüyor

JacksonduS

New member
Şarkıcı Blanco’nun Instagram profilinden yaptığı son paylaşım dikkatlerden kaçmadı. İşte olanlar.

İle ilgili Veronica Caliandro Yayınlanan 17 Şubat 2023

Şarkıcının yaptığı son paylaşım dikkatlerden kaçmadı. Blanco Instagram profilinizde.

İşte olanlar.

Blanco ve Sanremo’nun çiçekleri

Ariston sahnesinde Blanco’nun başkahraman olarak görüldüğü hikaye ilgi uyandırmaya devam ediyor. Sanremo Festivali’nin yetmiş üçüncüsüne konuk olan şarkıcı, yeni teklisi “L’isola delle rose” ile sahne aldı. Bir noktada seyirciler onu yuhalarken bazı çiçekleri yok etti.

Blanco sosyal medyaya geri döndü

Sanremo’ya karıştığını gören hikayeden birkaç gün sonra Blanco, “” başlıklı yayınlanmamış bir yazı yayınlamaya karar verdi.Yanılıyorsun“. Kısa sürede internet kullanıcılarının ilgisini çeken şarkıya eşlik eden yazı yok.

Aniden yanılıyorsun, biliyorum 20 yaşındasın ama onlar değil“, yayımlanmamış bir parçayı okur. “Büyüklerden kaçıyorsun ama onlar kaçmıyor, sen tuvalette ağlıyorsun ama onlar kaçmıyor.

Beni bırak ya da bırakma, ya da sahip olduğum hayatı mahvet, ama bırak beni o zaman, olabildiğince yüksek sesle hissetmek istiyorum, sahip olduğum kusurları, sanki senden daha fazla kusurum varmış gibi, gökyüzündeki gülleri daha sert tekmelemekbu sahte dünya şimdi daha gerçek görünüyor, bununla gurur duyuyorum”.