Postanız var, Mario Martina’ya evlenme teklif ediyor: Zarfı kapatıyor

JacksonduS

New member
Mario ve Martina 4 yıldır birlikte yaşıyorlardı. Daha sonra onu terk etti. Onunla evlenmesini istemek için Postanız Var’a güvendi. Ama o uzaklaşıyor.

İle ilgili Valentina Mericio Yayınlanan 19 Şubat 2023

Postanız var bölümünde 18 Şubat’ta bitmiş bir aşkın hikayesi sunuldu.

Mario, eski Martina ile ilişkilerini düzeltmek istediği için Maria de Filippi’nin aktarımına güvendi. Ona benimle evlenir misin diye sordu. Bitiş acı. Kabul etmez, zarfı kapatır ve stüdyodan çıkar.

Postanız var, Mario Martina’dan onunla evlenmesini istiyor

Mario zaten önceki ilişkisinden doğan bir oğlunun babası. Adam Martina’ya bağlandığında, ikincisi oğlunu ona aitmiş gibi karşıladı.

Bir noktada ikisi arasındaki ilişki karaya oturur: kendini ihmal edilmiş hissetmeye başlar. Son olarak, ikilinin arasını açan kriz: “Bugün burada olmamın nedeni, size sorumluluklarımı almaya hazır olduğumu söylemek istememdir. Seninle evlenmek ve senden bir çocuk sahibi olmak istiyorum”, Mario’nun sözleri.

Postanız var, Mario ve Martina’nın hikayesi

Martina, yaşadıklarını, Martina’yla yaşadığı kriz anlarının izini sürerek şöyle anlattı: “Birlikteyken bile mesajlaştığın kızların sohbetlerini okudum. […] “Birlikteyken bile yazdığın kızların sohbetlerini okudum” . Martina kararında kararlıydı: “Bugün artık birlikte bir geleceğe, bir aile fikrine inanmıyorum. Gerçekten söylediği kadar hazır olduğunu düşünmüyorum”diye bitirdi.