Pasquale, Angela ve babaları Antonio’nun hikayesi

JacksonduS

New member
Kuzeye taşınmak ve yeni bir hayat kurmak için iki oğlunu terk eden bir babanın hikayesini anlatıyor.

İle ilgili Albert Muraro Yayınlanan 19 Şubat 2023

Dün gece yayınlanan en karmaşık hikayelerden biri, son bölümde. Mektubunuz var merkezde gördüm genç Sabato’nun ebeveynleri Antonio ve Carmela’nın hikayesi.

Antonio’nun aslında arkasında başka iki çocuğu olan Pasquale ve Angela’nın doğduğu başka bir ilişkisi var. hayatlarında 15 yılı aşkın bir süredir yokluğundan sonra ilişkilerini düzeltmek istediği kişi.

Antonio gelmediği için pişmanlık duyuyor

Adam, olması gerektiği gibi orada olmadığı için özür dilemek için mektubu iki oğluna göndermeye karar verdi. Adam yaptığı hata yüzünden başını küle buladı ve çocuklarının onu umursamadığına ikna olduğunu söyledi.

İlk konuşan kız Angela, başından beri çok zor olduğu kanıtlandı. Sonra sıra Pasquale’ye geldi, hikayesine göre babası olduğu için hâlâ öfkeliydi. kuzeye gitmeye karar verdiğinde onu ve kız kardeşini bir yolun ortasında bıraktı.

Angela daha sonra büyük yükü koydu, ebeveyne atıldı ve şöyle dedi: “Eğer buradaysa, en azından yaptığından pişman olmalı.

Bana üzgün görünmüyor. Noterlik ve ekonomik meseleler dışında 20 yıldır neredesiniz?”

hikaye nasıl bitti

İlk tereddütlere rağmen sonunda Antonio’nun iki oğlu zarfı açmaya karar verdi. Ancak ikili, babalarına tekrar sarılmaktansa sadece erkek kardeşleriyle görüşmeyi tercih etti. Cumartesiki bu aslında hatalı değil.

“Bize zaman vermelisin.

Şimdi sadece kardeşime tekrar sarılmak istiyorum” yorumunu yaptı Pasquale, babasıyla ilişkisini yeniden kurmaya hâlâ isteksizdi.