Oriana Marzoli, Daniele Dal Moro ile mola için gözyaşları: patlama

JacksonduS

New member
Oriana Marzoli, Daniele Dal Moro’dan ayrıldığı için gözyaşları içinde: hayranlardan rica.

İle ilgili Fabrizia Volponi Yayınlanan 29 Mayıs 2023

Çizginin sonundaki aşk hikayesi Oriana Marzoli Ve Daniele Dal Moro. Güzel Venezuelalı, ayrılık için sosyal medyada gözyaşlarına boğuldu ve hayranlarından özel bir talepte bulundu. Oğlan bu sırada sessizdir.

Oriana Marzoli, Daniele Dal Moro’dan ayrıldıktan sonra gözyaşları içinde

Big Brother Vip’in bitiminden bir aydan biraz daha uzun bir süre sonra Oriana Marzoli ve Daniele Dal Moro arasındaki aşk hikayesi sona erdi. Güzel Venezuelalı durdu erkek arkadaşını sosyal medyada takip etmek ve ikamet ettiği şehir olan Verona’dan ayrılarak Milano’ya tek başına gitmek. Kendini gösterdi göz yaşları Instagram’da, ardından hayranlara bir istekte bulundu.

Oriana Marzoli taraftarlardan ricada bulundu

Oriana, Twitter aracılığıyla hayranlarından bir talepte bulundu:

“Lütfen beni artık Ig’de aşkla ilgili şeylerde etiketleme. Bana yardımcı olmuyor tamam mı? beni seviyorsan yapma iyi değilim. Teşekkür ederim…”.
Marzoli ayrıntılara girmedi ama Daniele ile olan ayrılığından bahsediyor.

Oriana ve Daniele: Kıskançlıktan kaynaklanan ayrılık

Herhangi bir doğrulama olmasa bile Oriana ve Daniele arasındaki ayrılığın nedeninin bu olduğu görülüyor. kıskançlık. Hata, Marzoli’ye rapor gönderen taraftarlarda olacaktır. “Bebeğim, Daniele’den bir açıklama iste çünkü bu kızı yeni takip etmeye başladı ve oldukça eski gönderilerini beğendi.“, takipçinin mesajını okur. Güzel Venezuelalı erkek arkadaşından bir açıklama istedi ve kıyamet koptu. Dal Moro, öfkeli daha önce hiç olmadığı kadar gürledi:

“Bana sadece sorun çıkartıyorsun. GF bitti ve ben, her zaman olduğu gibi, ne istersem onu yaparım! Ayrıca beni diskalifiye ettirenin SEN olduğunu hatırlattığım için. Ve kimin söylediği umurumda değil: ama biz değildik, herkes böyle değil, onlar nefret ediyor… Sahip olan tek kişi paralı Benim. Ve şimdi git kendini becer! Hoşçakal”.
Bu noktada Daniele, Twitter’dan yasaklandı ve sessiz kaldı.