“Özür dileyecek değilim”

JacksonduS

New member
Biagio Di Maro, Men and Women’a vedasının ardından kendisine yöneltilen suçlamalara yanıt verdi.

İle ilgili Alice Kupası Yayınlanan 14 Şubat 2023

Biagio Di maro’nun Erkekler ve Kadınlar’daki deneyimi aniden sona erdi ve sunucu Maria De Filippi’nin kendisi onu programdan ayrılmaya çağırdı.

Eski şövalye, kendisine yöneltilen bazı iddialara karşı kendini savundu.

Biagio suçlamalara karşı kendini savunuyor

Biagio di Maro’nun Erkekler ve Kadınlar’daki varlığı aniden sona erdi ve gösteride birden fazla kişi onu kadınları yalnızca kendi amaçlarına yönelik kısa ziyaretler için kullanmakla suçladı. fırsatçı. Eski şövalye, kendisine yöneltilen suçlamalara karşı kendisini şu sözlerle savundu:

“Kadınlardan tek bir şey istediğim inancı birçok kişide var ve bu beni çok rahatsız ediyor.

Flört ederken, akşam yemekleri ve ilgi arasında çıldırdığımı fark ediyorum, ama bunu kesinlikle bayanlarla yatmak ya da “onları kullanmak” istediğim için yapmıyorum ki bu kesin olarak açık. Ben böyle yaptım, kibar olmayı seviyorum ve karşılığında bir şey beklemiyorum” dedi.

Gianni Sperti ve sunucu da onun aleyhinde konuşmuştu. Maria De Filippionu flört şovu stüdyosundan kalıcı olarak ayrılmaya ve bir daha geri dönmemeye teşvik eden.

Biagio gerekçelerini desteklemeye devam ediyor ve sormaya niyeti olmadığını söyledi. Affedersin davranışı için:

“Kimseden özür dilemem gerektiğini düşünmüyorum çünkü her zaman elimden gelen her şeyi verdim. Ama bence biri benden özür dilemeli”. ilan etti. Şövalyenin davranışından bıkmış olan Maria De Filippi, konuşmayı yarıda kesmişti. hakaretler diyerek halkın kendisine karşı: “Biagio, sana karşı antipatim yok.

Gianni ve ben sana bir şey söyledik. Bence bu iletim hem seninle hem de sensiz devam ediyor. Şimdi ne var? Bana gideceğini söyledin ve ben de gözümü kırpmadım. Sana oturmanı söyledim zaten. Anlamamış olabileceğiniz şey bu. Kurban rolünü oynamadan önce ve bu arada kartı tekrar taktınız (göğse adı iğnelenmiş olan, ed).

Üzerime “aptal” yazmadım. Gerçekten herhangi bir antipatim yok ama artık dayanılmaz bir hal aldı.”