“Ölmekten korktum”

JacksonduS

New member
Carmen Russo, Supervivientes’i hatırlıyor: şov kızı ölmekten korkuyordu.

İle ilgili Fabrizia Volponi Yayınlanan 5 Mayıs 2023

carmen russo birkaç yıl önce Ünlüler Adası’nın İspanyol karşılığı olan Supervivientes’te yaşadığı deneyimi hatırladı. Şov kızı realite şovunu kazandı ama ölmekten korkuyordu.

Carmen Russo Supervivientes’i anıyor

Yedinci baskısının kazananı Denetçiler2006’da sahnelenen Carmen Russo, adadaki deneyimini anlatmak için İspanyolca versiyonuyla geri dönüyor. O sırada realite şovu Santo Domingo’da bir plajda gerçekleşti ve 70 gün sürdü. Enzo Paolo Turchi’nin karısı, İberyalı izleyicileri ona o kadar aşık etti ki, onu seçtiler. kazanan.

Carmen Russo’nun sözleri

Bugünün konuğu başka bir gün, Carmen Supervivientes’teki macerasını şöyle hatırladı:

“İlk haftadan sonra beni aday gösterdiler ve az farkla kaybettim. Ama son bir çare vardı ve iki ay boyunca programın sonuna kadar orada kaldım. oradaydımçöl ada. Sabah gelen ve akşam 6’da ayrılan topluluk vardı. olduğum gece yalnız, Ne kadar az pirinç yedim. da sahiptim ölme korkusu. Bir gün sesler duydum, adaya yaklaşan insanlar gördüm. Bu yüzden palamı aldım ve yukarıdaki ormana gittim. Beni arıyor olsalardı, mutlaka kulübeye giderlerdi. Korkunç saatler geçirdim. Ama onların ne olduğunu biliyor musun? Ağlarını çeken balıkçıların”.
Carmen Russo: Enzo Paolo’nun sürprizi

Neyse ki, Carmen kimsenin saldırısına uğramadı ve Supervivientes’teki macerası olabilecek en iyi şekilde sonuçlandı. Russo sözlerini şöyle bitirdi: sürpriz kocası Enzo Paolo’nun:

“Sonra bana bir sürpriz yaptılar ve Enzo Paolo’yu sahile getirdiler. Viski içiyordu ve konuşamıyordu. Hayatımın en iyi ve en kötü anıydı. Ağladık biz ve kameramanlar ağladık”.