“Ödemek zorunda değilsin, bir bok yapmıyorsun”

JacksonduS

New member
Gianni Sperti, Men and Women’ın tarihi yüzlerinden birine saldırdı. İkisi arasında paçavra uçuştu.

İle ilgili Alice Kupası Yayınlanan 21 Şubat 2023

Alessandro Sp.

ve Pamela.

Gianni Sperti: Armando Incarnato’ya öfke

Gianni Sperti, Alessandro Sp. ve Pamela, Erkekler ve Kadınlar’a, kendisine göre bir insan olduğunu kanıtlayacak olan şövalyenin davranışını övüyor. beton programdaki diğer erkeklerin çoğunun yapmayacağı şekilde programı hanımıyla bırakmak. Armando Incarnato, köşe yazarının sözlerinin sorgulandığını hissetti ve bu nedenle doğrulandı. alaycı: “Ama ben kime aşık olayım? Kız kardeşin mi?”

Şövalye Gianni Sperti’nin sözleriyle bir öfke patlaması yaşadı ve gürledi: “Cesaret etme. Kız kardeşimi engellediğin için buna gücün yetmiyor. Evde onun hakkında böyle konuş. Ben İtalyanca konuşurum. Burada bir bok yapmadığını söylüyorum”. İkisi arasında büyük sözler uçuştu ve ardından Sperti, Armando’yu programda kalmaya devam etmekle suçladı; ilgili bulmak içinAşk.

Sosyal medyadaki pek çok kişi köşe yazarının tarafını tuttu ve her zaman olduğu gibi Maria De Filippi programda düzeni sağlamak için müdahale etmek zorunda kaldı. Hikayede başka gelişmeler olacak mı? Birçok kişi Armando Incarnato’nun olup olmadığını merak ediyor özür dileyecek TV programında söylediği sözler için Speti ile.