“O zaman beni şaşkına çevirdi”

JacksonduS

New member
Belve’de Francesca Fagnani’nin konuğu Gabriel Garko, 360 derece kendi kendine anlattı. Onun tarafından ortaya çıkarılan perde arkasındaki birçok kişi.

İle ilgili Valentina Mericio Yayınlanan 14 Mart 2023

misafirler arasında Rai 2’de yayınlanan Canavarlar bölümünde kendini anlatanlar 14 Mart Salı akşamı bir de Gabriel Garko var. Son aylarda Dancing with the Stars’ın baş karakterlerinden biri olan oyuncu, Francesca Fagnani’nin stüdyosundaki turda kendisinden bahsetmeyi seçti. Yönetmen Tinto Brass ile çok benzersiz bir seçmeden başlayarak birçok arka plan hikayesini ortaya çıkardı.

Canavarlar, Gabriel Garko rauntta kendi kendine şöyle der: “Tinto Brass ile o sefer…”

bu arada İtalyan kırmızı ışık sinemasının usta isimlerinden Gabriel Garko itiraf etti: “Bir keresinde çıplaktım ama bir tür çorap olan seks örtüm vardı. Midemin üzerinde olduğum bir sahne vardı ve sözlü bir eylemi taklit etmesi gereken bir kız vardı. Sorun şu ki, Tinto eylemi başlattığında beni daire içine aldı, ancak daire içine aldı ve belirli bir noktada tepki oradaydı. [….] Tinto: “Dur, spreyi getir” dedi. […] Ve ben tamamen utanmışken soğuk suyla biri geldi”.

Dışarı çıkarken: “İşimi hiç etkilemedi”

Oyuncu daha sonra geri döndü eşcinselliğini ifşa etmeyi ve dolayısıyla dışarı çıkmayı seçtiği an: “Başlangıçta sadece yaptım, etkisi olacağını düşündüm ama gerçekte beni çok destekleyen ve işime ağırlık vermeyen bir kitle keşfettim. Daha önce yapmak farklıydı, bence gerçekten yapılmamalı ama bu anlamda canım isteyince yaptım” dedi.

Sonunda Garko da ilan etti belli bir noktada aşırı hareketi yapmaktan bir adım uzaklaşmış olan: “Bitirmeyi düşündüğüm bir zaman vardı, düşüncelerim vardı çünkü artık devam etmek içimden gelmiyordu ama asla buna cesaret edemezdim. Kötü zamanlarda bile her zaman nasıl biteceğini bilmek isterim.