o ve Alessandro Marcucci veda etti

JacksonduS

New member
Matilde Gioli ve erkek arkadaşı Alessandro Marcucci vedalaştı. Oyuncu, binicilik eğitmenine her zamankinden daha fazla aşıktı.

İle ilgili Alice Kupası Yayınlanan 1 Mart 2023

Matilde Gioli ve binicilik eğitmeni Alessandro Marcucci veda ederdi.

Matilde Gioli bekar

Son saatlerde ısrarı artan bir söylentiye göre oyuncu Matilde Gioli, birkaç ay öncesine kadar her zamankinden daha çok aşık göründüğü binicilik eğitmeni erkek arkadaşı Alessandro Marcucci’den ayrılacaktı. Ben sosyal medyadan yok olmak İkiliyi bir arada gösteren tüm fotoğraflar ve oyuncuya yakın bir kaynak, ikili arasındaki hikayenin aslında sona erdiğinin bilinmesini sağlardı. terim.

Matilde Gioli, tüm özelliklerini defalarca halka açıkladı. Aşk atlara olan sevgisini paylaştığı ve bir aile kurmaya hazır olduğunu söylediği eğitmen için.

Onunla yaşamak için başkente taşınmaya karar verdim. Bir çocuk için çok hazırım, çok isterim. Kalabalık bir aileden geliyorum: iki kız ve iki erkek kardeşiz”aktris itiraf etti ve tekrar: “Sık sık zorlu atlarla uğraşır ve onları kırma yeteneğine sahiptir. Bana yaptığının aynısıydı. Geçmişte kimse başarılı olmamıştı. Ne zaman kaçsam, ama o beni tutmayı başarıyor”.

Şu anda konuyla ilgili bir onay yok ve sosyal ağlarda hayranlar var. sabırsız Daha fazla bilgi edinmek için.