“Nasıl yapacağımı bilmiyorum”

JacksonduS

New member
Felicissima Sera’da Pio ve Amedeo’nun konuğu olan Diletta Leotta, partneri Loris Karius ile olan “tatlı beklentiyi” ve bağı nasıl yaşadığını anlattı: “İngilizce öğreniyorum”.

İle ilgili Valentina Mericio Yayınlanan 8 Nisan 2023

Diletta Mayo 7 Nisan Cuma günü yayınlanan Felicissima Sera bölümünün özel konuklarından biriydi. Spor sunucusu, partneri Loris Karius’tan bir erkek (kız mı?) Bekliyor. Çizgi roman ikilisi, ona hamilelik hakkında bazı sorular sorma fırsatı buldu ve “bez değiştirme” gibi bazı hususlar hakkında şaka yaptı: “Annende geçireceğin ilk geceyi nasıl hayal edersin?”, Amedeo ona sordu.

Felicissima Sera ve Diletta Leotta bebek bezi değişimi hakkında: “Nasıl yapacağımı bilmiyorum”

Bebek bezi değişimi hakkında, Pio ve Amedeo, gazeteciyi bir simülasyonla test etti. Bu vesileyle stüdyoya bir bebek arabası ve alt değiştirme masası koydurdular, ardından kucağına bir oyuncak bebek yerleştirdiler. Biraz zorluk çeken Diletta burada gözlemledi. “Bana öğretmelisin, nasıl yapacağımı bilmiyorum”, sonra, ona bazı tavsiyelerde bulunan Pio tarafından hemen “kurtarıldı”.

Ortağı Loris Karius hakkında: “İngilizce öğreniyorum”

Sonunda doğmamış çocuğun eşi ve babası Loris Karius ile olan bağ hakkında konuşmak için de zaman vardı.. İkili Diletta’ya İtalyan, Loris ise Alman uyruklu olduğu için hangi dili konuştuklarını sordu. Gazeteci, İngilizce öğrendiğini ve ikisinin kendi ebeveynleriyle tanıştığını açıkladı: “İngilizce öğreniyorum. En iyi şey İngilizce-Sicilya dilinde tartışmaktır, çünkü İngilizce konuştuğumda biraz Sicilyaca çıkıyor”. ilan etti.