Mengoni getireceği şarkıyı seçti, Sanremo’nun galibi “Due Vite” olacak

JacksonduS

New member
Mengoni Eurovision için “Due Vite”ı seçti: “Kendimi o sahneye çıkarmak istiyorum”

İle ilgili Eski Gabriel Yayınlanan 18 Mart 2023

galibiyetin ardından bir Sanremo 2023 Marco Mengoni İtalya’yı temsil edecekEurovizyon. Şarkıcı için bu, tam on yıl önce, 2013 yılında l ‘şarkısıyla katılmış olduğu Şarkı Yarışması’na ikinci katılımı olacak.Gereklibununla sıralamada yedinci bitiriyorum.

Mengoni Eurovision için hangi şarkıyı seçti?

Şarkıcı, 1 Eylül 2022’den itibaren yayınlanan herhangi bir şarkıyı seslendirebilirdi, bu nedenle seçim, albümden gelen başka bir parçaya düşebilirdi. Madde (Toprak) geçen 17 Ekim’de yayınlandı.

Ancak Mengoni, Sanremo’yu kazandığı şarkıyı Liverpool’daki Eurovision’a getirmeyi seçti.“Two Lives” seyircilere bir de açıklama yapıyor: “Two Lives’ı seçtim çünkü Kendimi o aşamaya getirmek istiyorumve bu şarkı gerçekten önemsediğim bir yansıma ve benimkinden çok farklı bir kültürel ve müzikal geçmişe sahip olsa bile bu kadar çok insana ulaşması fikrini seviyorum, sabırsızlanıyorum”. Şarkıcının DEEJAY Radyosu’nda ifşa ettiği “Two life”ın sözlerinin ardındaki anlamın ne olduğunu hem festival boyunca hem de radyodaki pek çok oyunda birçok kişi merak etmiş olacak: Samimi bir yolculuk, hayatın bize sunduklarını kabul etmemiz için hepimize bir davet. çünkü yaşadığımız her şey büyümeye ve kabul edilmeye ihtiyacımız var, ikinci kez düşünmeden, pişmanlık duymadan, eğerler ve amalar olmadan.”