Matteo Ranieri, Luca Salatino ile yaşanan anlaşmazlıktaki sessizliği bozdu

JacksonduS

New member
Matteo Ranieri, Luca Salatino ile olan anlaşmazlığa ilişkin sessizliği bozar ve durumu açıklığa kavuşturduklarını açıklar.

İle ilgili Fabrizia Volponi Yayınlanan 10 Mayıs 2023

Birkaç gün önce, Matteo Ranieri Ve luca salatino tekrar bir araya geldiler. İkili, arkadaşlıklarını neredeyse bir yıl önce bitirdi, ancak şimdi tekrar çıkıyorlar.

Matteo Ranieri, Luca Salatino ile yaşanan anlaşmazlıktaki sessizliği bozdu

Matteo Ranieri ve Luca Salatino, tronisti olarak erkek ve kadınlarla deneyimlerini paylaştıklarında arkadaş oldular. Ancak yaklaşık bir yıl boyunca ikilinin ilişkileri kopmuştu. Hayranların sorularına rağmen, ikisi de konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. kavga. Birkaç gün önce Matteo ve Luca, sosyal ağlarda yeniden birlikte görünerek takipçilerini sevindirdi. Ranieri, takipçilerinin ısrarı karşısında tartışmayla ilgili sessizliğini bozma kararı aldı.

Matteo Ranieri’nin sözleri

Matteo, sosyal medya aracılığıyla şunları söyledi:

“Bunun gibi çok ama çok fazla soru aldım. Ama gerçekten bu kadar önemli mi? Bence hayır. Benim için önemli olan olmak açıklamak, ama her şeyden önce, anlaşmazlıklara rağmen birbirimize saygı duymak. Bu dünyadaki insanların (sosyal medya) %99’u gibi yapmamış olmak, 2 izlenme daha almak için beni fırlatmaya başlıyor ** a. Beni bir süredir takip edenler bilir.”
Ranieri ayrıntılara girmedi ve önemli olan tek şeyin Luca ile durumu açıklığa kavuşturmak olduğunun altını çizdi.

Matteo ve Luca: harika bir dostluk

Matta sözlerini şöyle tamamladı:

“Ben minnettar beni takip eden ve destekleyen insanlara ama herkese her şeyi açıklamak zorunda kalma hikayelerine inanmıyorum. Başka şeylere daha çok inanıyorum: saygı, güvendürüstlük vb.
Salatino ise tartışma veya uzlaşma hakkında yorum yapmadı.