Maria De Filippi stüdyoya döner ve taşınır (video)

JacksonduS

New member
Maria De Filippi, kocası Maurizio Costanzo’nun ortadan kaybolması nedeniyle olay yerinden uzakta olan Amici 22’nin başına dönüyor.

İle ilgili marco alborghetti Yayınlanan 12 Mart 2023

Maria De Filippi, kocası Maurizio Costanzo’ya veda ettikten sonra, alkışlar ve birçok ilk duygu arasında Amici 2022’nin başına geçmek için geri döndü. İşte yetenek yarışmasının bugün yayınlanan son bölümünde yaşananlar.

Friends 22, Maria De Filippi stüdyoya döner ve taşınır.

Kocası Maurizio Costanzo’nun ölümü nedeniyle yaşanan derin acı ve olay yerinden tecrit döneminin ardından, Maria De Filippi yeni taksit ile işe geri dönmeye karar verdi. Arkadaşlar 22.

Sunucunun sözleri zaten biliniyordu, ancak görüntüler nihayet ancak bugün yayınlandı. Bu nedenle, sunucu stüdyoya girer girmez şunları söyledi (gözle görülür şekilde hareketlendi): Şimdi otururuz ve bana öğretildiği gibi çalışmaya başlardım”. Aşağıda dokunaklı anı kurtarabilirsiniz.

Maurizio’nun ölümünden sonra Maria: “Bana öğrettikleri gibi çalışmaya başlardım”#Arkadaşlar22 pic.twitter.com/ziNHWzGn2j

— ARKADAŞLAR HABERLERİ (@amicii_news) 12 Mart 2023
Misafir Francesca Michielin

Önceki bölümlerde olanların aksine, Maria De Filippi bugün stüdyoda sadece bir konuk ağırladı. Francesca Michelin bu nedenle yeni albümü “Cani sciolti” hakkında konuşmak ve yeni single’ı “Quello che ancora non c’è”nin notalarını seslendirmek için stüdyoya geldi.