“Maddalena ile saldırgan sözler kullanıyorsun. Bu çok fazla”

JacksonduS

New member
Amici’nin stüdyosunda Emanuel Lo ve Alessandra Celentano arasında hararetli bir tartışma yaşandı. Maddalena koça isyan eder.

İle ilgili Valentina Mericio Yayınlanan 2 Nisan 2023

Amici di Maria De Filippi’nin 1 Nisan Cumartesi günü yayınlanan üçüncü bölümünde, iki profesör arasında tartışma çıktı Alessandra Celentano ve Emanuel Lo.

İlk okul öğrencisine bir mektup yazdı, Maddalena, ona önemsiz ve piliç diyor. Alessandra Celentano’nun sözleri Cristiano Malgioglio tarafından da eleştirildi. Sorgulanan öğrenci bile öğretmenin sözlerine yanıt verdi: “Onun kötülüğünden bıktım” dedi.

Amici 22, Emanuel Lo ve Alessandra Celentano arasında hararetli çatışma

Profesör Emanuel Lo, Alessandra Celentano’dan gelen mektuptan sonra şu yanıtı verdi: Saldırgan. Sonra yavru kediden civciv oldu. Hayvanat bahçesi nedir? Daha fazla hayal gücünüz olabilir. Maddalena özel ve tanınabilir. Isobel’in halktan bir dilim ele geçirdiği doğru ama Maddalena’dan hiçbir şey götürmedi”.

Yargıç Malgioglio Amici’nin okulunun öğretmeni sırayla devam etti: “O mektuplarla Maddalena’nın moralini bozuyorsun. Ona Isobel’in nasıl hareket ettiğini izlemesini söyleyebilirdin. Daha kabul edilebilir olurdu. Kızın moralini bozuyorsun. Evcil hayvanları dışarı çıkarmandan hoşlanmıyorum.”

Maddalena’dan Alessandra Celentano’ya: “Onun kötülüğünden bıktım”. Lorella Cuccarini dozu artırıyor

Oyunlar bittiğinde, Maddalena kendisine yöneltilen pisliklerden bıktığını söyleyerek kendini savundu. Lorella Cuccarini bile orada değildi ve Alessandra Celentano’ya karşı dozu artırdı: “Ama çocukların cevap verme hakkı olacak…”.