Luca Daffrè erkeklere ve kadınlara yalan söyledi mi? Maria Laura De Vitis konuşuyor

JacksonduS

New member
Luca Daffrè, Men and Women yapımına yalan mı söyledi? Maria Laura De Vitis sessizliği bozar.

İle ilgili Fabrizia Volponi Yayınlanan 28 Nisan 2023

Luca Daffre kadın ve erkek personele yalan söyledin mi? Isola dei Famosi döneminde tronista’nın eski ortağı olan Maria Laura De Vitis konuyu açıklığa kavuşturdu.

Luca Daffrè erkeklere ve kadınlara yalan söyledi mi? Maria Laura De Vitis konuşuyor

Birkaç hafta önce, Luca Daffrè ilk çıkışını yaptı. Erkekler ve kadınlar tronista rolünde. Yolculuğu henüz büyük dönemeçler vermemiş olsa da, çocuk başka bir nedenle dikkatleri üzerine çekmiştir. Eski kazazede, iki kişiyle bir geçmişi olduğunu açıkladı. talipler onun için stüdyoya gelen. Birbirlerini zaten tanıdıklarına göre, neden dışarıda buluşmadılar? Hayranların sorusu, Luca’nın sahip olabileceği düşüncesi gibi meşru olmaktan da öte. Yalan Erkek ve Kadın üretimine. Açıklığa kavuşturmak için, bunun hakkında düşündü Maria Laura DeVitis.

Maria Laura De Vitis’in sözleri

Adanın zamanında çok gibi görünen De Vitis ilgili Luca’ya, Daffrè’yi etkilemek için Erkekler ve Kadınlar’a gitmeyi düşündüğünü itiraf etti. Maria Laura’nın röportajı Lollo Dergisibeyan etti:

“Dürüst olmak gerekirse yapacağımı düşündüm İNİŞ çünkü sonunda Luca beni en azından adada tanıdığım kadar kabul edebilen bir çocuktu. Ama bu fikri hemen bastırdım çünkü Luca adanın peşine düştüğü için bu doğru gelmiyor. az arandı ve hiçbir şey. Bana kalsaydı en azından bir kahve ya da aperatif için kameralar olmadan konuşmak için buluşurduk. Bu hiç olmadı, Luca’nın bana olan ilgisinin sadece arkadaşlık olduğu sonucuna vardım, başka bir şey değil”.
Maria Laura De Vitis Erkekler ve Kadınlar’a gitmeyecek

Bu nedenle Maria Laura, Luca’yı etkilemek için Erkekler ve Kadınlar’a inmeyecek. Açıklananlara göre, Daffrè henüz Yalan üretime. De Vitis şu sonuca varıyor:

“İn ve sonra bir yüzüne getirmek Zaten adada bu yola devam etmediği için böyle olduğunu düşünmedim, o kadar”.