“Loris ile ilk görüşte aşktı”

JacksonduS

New member
Çok doğru, Diletta Leotta şöyle diyor: “Loris ile bazı isimler belirledik ve annem bana bazı tavsiyelerde bulundu”

İle ilgili Giampiero Casoni Yayınlanan 6 Mayıs 2023

Dazn’dan Kanal 5 Diletta Leotta, biri yanında duran, diğeri hayatına girmek üzere olan, daha doğrusu girmiş olan iki büyük aşkını anlatmak için Verissimo’ya konuk olarak şunları söyledi: “Loris ile ilk görüşte aşktı”. Sunucu, Toffanin’e çocuğun adı konusunda hala bir kararsızlık olduğunu ve tamamen kendisine ait bir seçim olduğunu ancak kendisinin karar verdiğini açıkladı. dışarı vurmak.

Diletta Leotta, Verissimo ile Loris hakkında konuşuyor

La Leotta, Silvia Toffanin’in oturma odasının ilk konuğuydu. Ve sunucu Verissimo anlatmak istedi onun büyük aşk hikayesi nasıl doğdu futbolcu ile Loris Karius. O da “Hayatımın en güzel ve huzurlu dönemlerinden birini yaşıyorum ve olacaklarla yüzleşmekten korkmuyorum” dedi. Ardından Diletta, Silvia’ya şunları söyledi: “Loris ile bir etkinlikte tanıştım. ve ilk görüşte aşktı. Benim bulunduğum salona girdiğini görünce kız arkadaşlarıma söyledim. “Kızlar o benim hayatımın erkeği” ve hepsi arkasını döndü.” Ve yine: “Sonra tanıştık ve hemen aşk oldu, garip bir duygu çünkü hemen anladım. uyumlu olduğumuzuSanki birbirimizi sonsuza dek tanıyormuşuz gibi.”

Çok özel bir Noel Arifesi

“öğrendim 24 Aralıkta hamile olmak ve Loris İngiltere’deydi, görüntülü görüşme yapıyorduk ve artık konuşamıyordum. Ancak şimdi çok mutluyuz altıncı aya yeni girdim“. Ve doğum hakkında? Diletta Leotta şu yorumu yaptı: “Bebeğimize henüz isim belirlemedik. ama ben İtalyanlara daha çok bahse girerim, Loris ise İngilizlere, göreceğiz. onu aramak istedim Ophelia annem gibi ama bana bunun bir kız için çok ağır bir isim olduğunu söyledi, biz de üstünü çıkardık”.