Le Iene, Belen Rodriguez yine yok: Onda Kovid var

JacksonduS

New member
Ayrıca 11 Nisan Salı günkü bölümde Belen Rodriguez’i Le Iene’nin başında görmeyeceğiz: sunucunun Covid pozitif olduğu açıklandı.

İle ilgili Valentina Mericio Yayınlanan 11 Nisan 2023

Belen Rodriguez’in Le Iene’de yeni yokluğu. Sunucu, Italia 1 programının başında olmayacak. Bu, son zamanlarda bize yeni görünmeyen bir gerçektir. Daha birkaç hafta önce, 14 Mart Salı, İtalyan-Arjantinli sunucu yoktu ve onun yerine aktör Claudio Santamaria gelmişti. Bu kez hizmetler Max Angioni, Nathan Kiboba ve Eleazaro tarafından başlatılacak.

belen covid 540x900

Le Iene, Belen Rodriguez yine yok: “Covid’im var”

Nedeni başta açıklanmadı, ardından 11 Nisan bölümünün başında sır ortaya çıktı.: Üç sunucu, programın perde arkasını gösterdi. Sunucu, yapacağı duyuru için gözle görülür şekilde üzgün, şunları söyledi: “Le Iene yapmak istiyorum ve onun yerine covid oldum! İki bez yaptım, çalışmak istiyorum! Eve kilitli gitmeliyim! Haftaya görüşürüz, işimi asla bana yetişemeyecek üç çılgın komedyenime bırakacağım ama siz bununla yetinmek zorunda kalacaksınız”.

Belen: “Kupon yapmam gerekiyordu”

Birkaç hafta önce yokluğu vesilesiyle, Belen, iletimde bunun kişisel sebeplerden kaynaklandığını açıklamıştı: “Kuponu yapmam gerekiyordu”, onun söylediği şey bu. Sunucunun mümkün olan en kısa sürede stüdyoya dönmesi umulmaktadır.