Kutsanmış Bahar, Loretta Goggi ve Mara Venier arasındaki “seksi” perde: ne oldu

JacksonduS

New member
Benedetta Primavera’nın üçüncü bölümünde “Sıcak” perde. Loretta Goggi ve Mara Venier arasında olanlar beklenmedik.

İle ilgili Valentina Mericio Yayınlanan 25 Mart 2023

Pazar hanımı Mara Venier, “Benedetta Domenica” şovunda Loretta Goggi’nin konuklarından biriydi. 24 Mart Cuma günü yayınlanan bölümde İtalyan televizyonunun iki divası karşı karşıya geldi. gençliklerinin eski güzel günlerini ve geçmişini hatırlamalıdırlar. Bir noktada, iki sunucu arasında “sıcak” bir ton yükseldi. Domenica In’in sunucusu aynı zamanda bir korku filmi oyuncusu olarak doğaçlama yaptı: etkisi en hafif tabirle çok komikti.

Kutsanmış Bahar, Loretta Goggi ve Mara Venier arasındaki “sıcak” perde

Loretta Goggi ve konuğu Mara Venier, “rötuş” kullanmadığımızdan bahsetti. Bir noktada Domenica In’in sunucusu şunları gözlemledi: “Göğüssüz ben ha? Benimki doğru…”. Loretta Goggi, “Ama benimki de” yanıtını verdi. Mara Venier sonunda şunları söyledi: “Göz attığını gördüm ve sonra size söylüyorum, bakın, bu doğru! Onlar Rabbin hediyeleridir.”

Korku filmi oyuncusu Mara Venier…

“The Doll”dan bir klip gösterildikten sonra Loretta Goggi Mara Venier’ye bir gerilim filmi sahnelemek için çok özel bir teklifte bulundu. kimin yönetmeni kendisi olurdu. Özellikle Mara Venier, yatak odasında çok şüpheli bir ses duyan bir kadın gibi davrandı: “Etrafına bakıyorsun ve ne yapıyorsun?” diye sordu Loretta Goggi. “Mara Teyze”nin yanıtı uzun sürmedi: “Kaçın”, sonunda Benedetta Primavera’nın sunucusunun tepkisi: “Kaçın! Sağa, sonra sola ve sonra tekrar sağa bakıyorsunuz ve sonra tekrar sola!”.