“Kolombiya’da bizi döndürmediler. Morandi? Yarın onunla tekrar tura çıkardım”

JacksonduS

New member
Jovanotti, Che tempo che fa’nın konuklarından biriydi. Gianni Morandi de onunla birlikteydi.

İle ilgili Valentina Mericio Yayınlanan 24 Nisan 2023

Jovanotti yeni bir sanatsal bahar yaşıyor. Sanatçı, bölümde Fabio Fazio’nun konuklarından biriydi. 23 Nisan Pazar günü “Che tempo che fa”. Şarkıcı, “Aracataca – Gezegeni Değiştirmek İstemiyorum 2” adlı yeni serisini sunma fırsatını yakaladı. Burada bisikletle 3500 km Latin Amerika seyahat ettiğini göreceğiz: And Dağları’ndan Amazon’a, Ekvador ve Kolombiya’dan geçerek. Gianni Morandi de stüdyoda hazır bulundu.

Hava nasıl, Jovanotti Kolombiya gezisinden bahsediyor

Jovanotti, tam Kolombiya gezisi hakkında oldukça ilginç bir anekdot anlattı. Şarkıcı, diğer şeylerin yanı sıra bir sokak sanatçısıyla tanıştı.

İkincisi kemandayken, hit şarkısı “Bella” nın bir versiyonunu denedi, ancak beklenenin aksine, Yoldan geçenlerin tepkisi kayıtsızlıktı: “Hiçbir şey, sıfır. Dönmediler. Gidiyorlardı. Şarkı söylemeye başladığımızda meydanda birileri vardı ama hepsi gitti. Seyahat, küçülmenize yardımcı olur mu? Evet, çok küçüldüm.”

Morandi mi? Yarın onunla bir tur yapardım”

Sonunda Jovanotti dokudu kazançlı bir ortaklık kurduğu Gianni Morandi’nin övgüleri: “Artık hepimizin kutladığı bir tarih olan 25 Nisan arifesinde buradayız. O, her şeyden özgür olarak yeniden doğmuş bir İtalya’nın simgesidir. Gianni herkese aittir, 25 Nisan’ın vücut bulmuş halidir. Onunla tur mu? Yarın tekrar yapardım. Kendimizden gerçekten zevk alıyoruz. Benim için en iyisi bu olur.”