“Kalbim kırıldığında yanımda oldu”

JacksonduS

New member
Stefano De Martino, evliliğin sona ermesinden sonra Andrea Delogu’nun hayatında önemli bir rol oynadı. Sunum yapan kişi bunu bir röportajda açıkladı.

İle ilgili Valentina Mericio Yayınlanan 2 Mayıs 2023

Bir evliliğin sonuyla başa çıkmak asla kolay değildir, özellikle de uzun süreliyse. Andrea Delogu için bile, bugün tekrar mutluluğu bulmayı başarmış olsa bile bu kolay değildi. erkek arkadaşı Luigi Bruno ile birlikte. Sunucu ve radyo spikeri, Stefano De Martino’nun değerli desteğine güvenebildi: “Harika insan, güneşli”, ikincisi, Tim Summer Hits’in son baskısında aynı zamanda onun meslektaşı olduğunu ortaya çıkardı.

Andrea Delogu, sunucunun evliliğinin sona ermesinden sonra De Martino’nun rolü

Corriere della Sera ile bir röportajdaAndrea Delogu, meslektaşı De Martino’yu överken şunları söyledi: “Harika insan, neşeli. Ayrıldığımda yanımdaydı ve kalbim kırılmıştı, her şeyin nasılsa devam ettiğini anlamama yardım etti. Birbirimizi sık görmüyoruz ama ben onu destekliyorum ve o da beni destekliyor.”

Evliliğinin bitmesi hakkında dengesini bulmayı başardığını açıkladı. CEski kocası Francesco Montanari ile beş yıl evli kaldı: “Güzel anılar kaldı, birbirimize bağlı eski sevgilimiz olsak bile, hayatımın bir kısmını onunla geçirdiğim için mutluyum ve onunla tanıştığım için minnettarım. Aşkın bittiğini, sonsuza kadar sürmediğini kabul etmek elbette zordu. Bir anda acının çok şiddetli olduğunu, üstesinden gelemeyeceğini düşünürsün ama sonra dengeni bulursun ve yeniden yaşamaya başlarsın.”

Erkek arkadaşı Luigi Bruno ile bağ

Son olarak Andrea Delogu 16 yaşından küçük erkek arkadaşı Luigi Bruno ile bağlantıdan bahsetti. Yaş farkının çok fazla olduğu zamanlar olsa bile, ikisi için yaş hiçbir zaman sorun olmadı: “Luigi diskoya saat birde gitmeyi ve sabah altıda dönmeyi seviyor, artık sevmiyorum. Uygun bir saatte yatıyorum ama sorun değil, her şeyi birlikte yapmak zorunda değilsiniz, herkesin kendi özgürlüğü olmalı”.