“Kafamda kedi mi var? Sabır”

JacksonduS

New member
Kendini yarım yamalak ciddiye almayı her zaman bilen bir kişinin ironisi: Francesco Facchinetti’nin peruğu hakkında söyledikleri

İle ilgili Giampiero Casoni Yayınlanan 9 Mayıs 2023

sayfalarında Corriere della Sera o zamandan beri herkes için vardı, her şeyden önce kendisi için o zeki ve ironik bir insan: Francesco Fachinetti örneğin peruğunda şöyle dedi: “Kafamda kedi mi var? Sabır”. Kendisinden söz eden çok yönlü bir sanatçının dizginsiz ifadeleri: “Ben bir vizyonerim” ve bu arada düet gibi şeyleri kim yaptı Pavarotti ileRolls Royce ile seyahat edin, sadece bitki yiyin.

Francesco Facchinetti peruğunda frensiz

Ve Il Fatto Quotidiano’nun bildirdiği gibi, “Montessori anaokulundan”, ardından anarşist laboratuvardan ve stilist kız kardeşinin evinden kim. Facchinetti hakkındaki anekdot daha sonra bunu açıklıyor çocukken bir Pooh konserinde elektriği patlattı. Ve Silvio Berlusconi ile görüşme ya da eski sevgilisiyle ilişkiler üzerine olanlar gibi anekdotlar da hiç eksik olmadı. Alessia Marcuzzi. Facchinetti, ünlü bir stilist olan kız kardeşi Alessandra’nın onu evden kovduğu zamanı da hatırladı.

Kız kardeşi tarafından kırılan 16. yüzyıl aynası

16. yüzyıldan kalma bir aynayı kırdı., daha sonra Milano’nun merkezindeki daireyi bir tür “belediyeye” dönüştürdü. “Parti üstüne parti yaptım, sürekli felaketler, anlayacaksınız, Milano’nun merkezinde bir evdi ve 19 yaşındaydım. Komşular gürültü için bilmem kaç tane şikayette bulundu, temizlikçi kadın ona orada yirmi iki kişinin yattığını söyledi”. Ve saç konusu: “Buldum cilt yaması ile çözüm ve kabul ettimkafamda ölü bir kedi olduğunu söylerlerse sabırlı ol, daha iyi hissediyorum “. silvio berlusconi dijital alana inişi için onu danışman olarak seçti: “Ona dedim ki: ‘Başkan, Sen dünyadaki en ünlü İtalyansın, Leonardo da Vinci’den daha fazla, ancak Boschi’den daha az takipçisi var. Yaktı ”.