Jüri X Factor 2023, Rkomi ve Dargen D’Amico’nun yerini alacak

JacksonduS

New member
X Factor 2023’ten Haberler: Rkomi ve Dargen D’Amico artık jüri üyesi olmamaya karar verdiler. Yetenek gösterisinde onların yerini kim alacak?

İle ilgili Ilaria Minucci Yayınlanan 29 Mayıs 2023veda ile Rkomi Ve Dargen D’Amico2023 baskısının iki yeni jürisi kim olacak? x faktörü yanına kim oturacak Kehribar Angiolini Ve Fedez? Tüm ayrıntılar.

Rkomi ve Dargen D’Amico’nun vedası


Bir aydan fazla bir süredir olası veda hakkında söylentiler var. Rkomi ile x faktörü. Haber şimdiye kadar resmiyet kazanmış gibi görünse de bir başka jüri üyesinin de yetenek yarışmasından çekilme kararı aldığı açıklandı. tarafından bildirildiği gibi Pipol DedikoduAslında, Rkomi’nin yanı sıra Dargen D’Amico ikonik program sayacında oturmaya geri dönmeyecek. Bunun yerine, onaylayın Kehribar Angiolini Ve Fedez.

Jürinin yenileneceğini öğrenen dizinin hayranları, boşalan iki koltuğun yerine kimin geçeceğini merak ediyor. Geçen ay, Haberci neredeyse kesin bir dönüş bekliyordu morgan Rkomi’nin yerini kim alacaktı. Ancak Dargen D’Amico’nun yerine başka biri gelebilir. Tananai, Lazza veya Gül Kötü Adam.

Jüri X Factor 2023, Rkomi ve Dargen D’Amico’nun yerini alacak


“X Factor’ün yeni baskısının jüri kürsüsünde şüphesiz Ambra Angiolini ve Fedez’i doğrulanmış olarak göreceğiz. Rkomi yerine Morgan’ı bulacağız. Dargen D’Amico’nun varlığı da eksik olacaktı ve onun yerine insan Lazza’yı görmeyi düşleyecekti. Ona ek olarak Tananai ve Rose Villain de düşünülmüş gibi görünse bile Pipol Dedikodu.

Morgan’ın Nisan ayında dönüşünden bahsetmişken, Haberci sahiptim şarkıcı ve Sky arasında başarılı müzakereler yapıldığını bildirdi ve eski hakimin x faktörü “yargıç rolü üstlendiğini gören son baskıdan dokuz yıl sonra çemberi kapatmak için” formatının tezgahının arkasında oturmaya geri dönmeye hazırdı.

Şarkıcı-söz yazarının yetenek yarışmasına geri dönme kararı merak ediliyor. Aslında, programdan ayrıldıktan kısa bir süre sonra, benzer programların “ama her şeyden önce X Factor’ün yaratıcılığın mezarı olduğunu” söyleyen Morgan’ın kendisiydi. İmza atan herkesi bir sözleşme imzalamaya ve onlara başarı getirmeyecek bir plak şirketine el ve ayak bağlamaya ikna etmek için bir hileden başka bir şey değiller. Bunun kariyerinizin sonu olmasını istemiyorsanız yetenek işi yapmayın. Bu işin ne olduğunu bilen birini dinleyin, şans istiyorsanız yetenek yarışmalarına girmeyin.”
 
Üst