Jasmine Carrisi Gf Vip’e gidecek mi? Al Bano’nun kızı önceliklerinden bahsediyor

JacksonduS

New member
Al Bano’nun kızı Jasmine Carrisi, GF Vip’in bir sonraki baskısına olası katılımı hakkında konuşmak için geri döndü.

İle ilgili Yakup Romeo Yayınlanan 20 Mayıs 2023

Er ya da geç Yasemin Çarşı bir sürümünün kadrosuna katılacak Büyük Birader VIP. Zaten geçmişte, kızı El Bano İtalya’da en çok gözetlenen eve girme fırsatı buldu, ancak teklifi reddetti.

Alfonso Signorini’nin Al Bano’ya talebi

Bu 2021 Ne zaman Alfonso Signorini geldi El Bano katılmak isteyip istemediğini sormak için Büyük Birader VIPkızıyla birlikte doğru Yasemin. Ancak bu durumda, Cellino San Marco’dan şarkıcı reddetmişti: Alfonso benden ve kızımdan bunu yapmamızı istedi.. şahsen reddettim çünkü Bana uygun bir program olarak görmüyorum.. Hayır demesi kesinlikle benden veya annesi Loredana’dan etkilendiği için değildi. Jasmine kendi başına gitmemeyi seçti.

GF Vip, Jasmine Carrisi Meclis’e girmeye hazır mı? İfadeler

Haftalık’a verilen son röportajdaYeni‘, Jasmine Carrisi bir olma olasılığı hakkında konuşmaya geri döndü gieffina: “İlgimi çeken bir deneyim olsun ya da olmasın? Evet ama Yerleşik bir kariyerim olduğunda buna katılacağımbabamın realite TV’de yaptığı gibi. Ancak bugün önceliğim müzik olmaya devam ediyor. yanımda da var annem. Bana hem müzik hem de televizyon kariyeri için tavsiyeler veriyor. neredeyse benim menajerim gibi. Ondan daha iyi kim bana bu sektör için doğru endikasyonları verebilir?!” Bu nedenle, sadece bir zaman meselesi gibi görünüyor: ama er ya da geç iyi Jasmine’i takip etme zevkine sahip olacağız. Kanal 5 realite şovu.