“İşte Friends TV’de göremedikleriniz”

JacksonduS

New member
Amici’deki maceranın ardından dansçılar Alessio Cavaliere ve Gianmarco Petrelli birbirleri hakkında konuşuyor

İle ilgili Andrew Picariello Yayınlanan 6 Mayıs 2023

Finale birkaç adım kaldı Maria de Filippi’nin arkadaşları, yarışmacılar özetlemeye başlar, özellikle Mediaset yetenek gösterisinden çıkan adamlar büyük finale bir adım kaldı. dansçılarda durum böyle Alessio Süvari Ve Gianmarco Petrelli: İşte okul dışında ortaya çıkardıkları şey.

Amici’deki maceranın ardından dansçılar Alessio Cavaliere ve Gianmarco Petrelli birbirleri hakkında konuşuyor

tarafından röportaj Süper TV Rehberiiki dansçı birkaçını ortaya çıkardı arka plan Maria de Filippi’nin sarayındaki deneyimlerinden. Geçmişte Amici’ye erişmeye çalışmış olanlar, nihayet girişimde başarılı olmadan önce.

Usta Celentano bir keresinde bana şöyle demişti: ‘Sen özelsin çünkü sende diğerlerinden farklı bir şey var’. Bu benimle sonsuza kadar kalacak bir cümle. Dans tarafının ötesine geçti. İçeri girdiğimde bile ‘Bunu bir gelecek için hazır buluyorum’ gibiydi. Sonra bana gelecekteki kariyerimde herhangi bir sorun yaşamayacağımı da söyledi.”, bu yüzden Gianmarco Petrelli eski öğretmenine teşekkür etmek istedi Alessandra Celentano.

Ancak dansçıyı terk eden kesinlikle coşku değildir: “Hepsi çok özel, hepsi çok yeni. İşten, beni destekleyen insanlarla toplantılara kadar olan pek çok güzel şey. Birçok güzel şey”. Artık genç yeteneğin biraz dinlenme zamanı gelmiştir, ancak o gizli bir rüyayı açığa vurur: “Mutlaka uçağa binmeye çalışın, dünyanın öbür ucuna gidin ve bazı uluslararası sanatçıların turunda dans etmeyi deneyin”.

Alessio Cavalier: “Vücudumun dans için uygun olmadığını düşündüm.

Alessio, röportaj sırasında Maria de Filippi için güzel sözler sarf etti: “Onu her zaman televizyonda izlerken, bunun arkasında ne olduğunu ve nasıl biri olduğunu hayal bile edemezsiniz. Olağanüstü, olağanüstü bir kadın. İlk bölümümün genel provasında yanıma gelip ‘tebrikler’ dediğini hatırlıyorum. Bu kelimeyi her zaman hatırlayacağım çünkü Maria De Filippi’den iltifat almak benim için çok şey ifade ediyor.”

Ancak dansçı ile bu sanat arasında her zaman bir aşk ve nefret ilişkisi olacaktır. Verissimo’da Silvia Toffanin’in konuğu olan kendisi şöyle dedi: “Vücudumun heykel gibi vücutları olan dansçılarla boy ölçüşemeyeceğini düşündüm.. Sonra hayatımı ve tutkumu tekrar ellerime alarak kendim üzerinde çalışmaya başladım”.